אאודי TT 2024

3 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 11
רמת אבזור בטיחות: 1
19 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על אאודי TT?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של אאודי TT החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 קופה 40TFSI 2X4

מחיר מחירון:
319,700 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,156
רמת גימור:

2.0 קבריולה 40TFSI 2X4

מחיר מחירון:
352,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,576
רמת גימור:

2.0 קופה 45TFSI 4X4

מחיר מחירון:
388,800 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,054
3.2/5 - 24 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני TT

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 319,700 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 4,156
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לאאודי TT החדשה

אאודי TT

מכונית ה'קופה' הספורטיבית של חברת אאודי היא הדגם המוכר ביותר שמקושר לעיצוב ייחודי ומהפנט בעל מראה צעיר וחצוף. היא יפיפייה אמיתית והיא יודעת את זה, היא בעלת עיצוב ספורטיבי אמיתי, אך הגדרתה כמכונית ספורט מגיעה לה גם ואולי בעיקר בשל ביצועי המנוע שלה ולא רק בעיצוב האיכותי.  

גרסאות מנוע

כל גרסאות האאודי TT מגיעות עם מנועי ארבעה צילינדרים. בגרסת TFCH40 עם מנוע 2.0 ליטר מצוי מנוע טורבו עם 197 כ"ס ובגרסה החדשה 230 כ"ס. היא בעלת משקל קל באופן יחסי ולכן מצליחה להאיץ למאה קמ"ש בפחות מ- 6 שניות! מהירות קיצונית ראויה לקנאה בהשוואה לדגמי אאודי אחרים בפרט או לדגמי יצרניות רכבים אחרים בכלל. הגרסה הנוספת שמגיעה עם מנוע TFSI45 מגיעה למהירויות של מכוניות ספורטיביות מקצועיות עם תאוצת מהירות למאה קמ"ש ב – 5.2 שניות!.  

עיצוב

היחס בין גג נמוך וגוף רחב מקנים ל – TT כוחניות ויציבות שאינן מצויות ברכבים אחרים. אמנם מדובר במכונית 'קופה' קומפקטית אך הבחירה בקווי עיצוב קדמיים מחודדים מעצימים את התחושה של רכב עוצמתי ומקטינים (תרתי משמע) את התחושה המינימאלית במרווח הפנימי האחורי של הרכב.   

אבזור

אולי אחד הדברים הייחודיים של רכב זה הוא בבקרת האקלים המפוצלת שמייחדת אותו. שלושה פתחי מיזוג האוויר מרכזים בתוכם את כל מערכת בקרת האקלים. מדובר בשימוש חכם וניצול נכון בעיצוב הרכב, כל בקרת האקלים מתבצעת על ידי נגיעה בפתחי האוורור עצמם ומשאירה מקום פנוי מכפתורים מיותרים בשאר החלל הקדמי.  אאודי לא חסכו וכללו גם בגרסת הבסיס מושבים שכוללים עור משולב עם אלקנטרה שמעצימים את התחושה הספורטיבית של הרכב. בגרסאות היותר מעוצבות שלה, ניתן לרכוש גם מפתח חכם: פתיחת דלת הרכב בנגיעה על ידית הפתיחה ולחיצה על כפתור התנעה מובנה ברכב.  

בטיחות

כראוי למכונית ספורטיבית דאגה היצרנית לספק מרחב הגנה לפנים הרכב שכולל 6 כריות אוויר: 2 כריות קדמיות, 2 כריות צידיות ושתי כריות נוספות להגנה על ראש הנוסעים.  במהירויות נסיעה גבוהות יש צורך במערכת לבקרת לחץ אוויר כפי שקיימת בגרסה זו, על מנת להתריע על חוסר אוויר בגלגלים. בנוסף שודרג הרכב בבקרת סטייה מנתיב עם מצלמה המותקנת בשמשה הקדמית שמנטרת את הנתיב ויודעת להתריע על כל סטייה מהמסלול.  

לסיכום

האאודיTT  תספק לכם עיצוב ייחודי ומרהיב עם ביצועים מעולים והנעת קוואטרו מצוינת (הנעה כפולה). אמנם היא יקרה ועם גרסת הנעה כפולה אולי היא לא בדיוק ממש מתאימה לנסיעה אורבאנית וכן נכון, היא סובלת מעט ממושב אחורי קטן ותא מטען שאולי לא נותן לך להכניס עגלת ילדים, אך ברכב שכזה - משפחות לא נוהגות.  האאודי TT בעלת מתלים מעט נוקשים, המקפידים יאמרו שהם עלולים לפגום באיכות הנסיעה, לנהג הסביר הם כמעט ולא יורגשו. יחד עם זאת היא בעלת מערכת מידע עשירה למדי עם יכולות שליטה בכלל מערכות הרכב.  כל מה שצריך במכונית ספורט אופנתית, החל בעיצוב וכלה בכושר המנוע שראוי לקנאה, כל אלו מכשירים את האאודי TT להיות ראויה להגדרה של מכונית ספורטיבית אמיתית

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין באאודי TT החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי