אאודי A5 קופה 2024

2 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 12
רמת אבזור בטיחות: 6
15 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על אאודי A5 קופה?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של אאודי A5 קופה החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 204 כ"ס 40TFSI Advanced

מחיר מחירון:
390,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,070
רמת גימור:

2.0 204 כ"ס 40TFSI Luxury

מחיר מחירון:
416,200 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,410
3.9/5 - 9 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני A5 קופה

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 390,000 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 5,070
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לאאודי A5 קופה החדשה

אאודי A5 'קופה'

מבחינה חיצונית האלמנט המוכר והבולט ביותר שמקושר ל'קופה' הוא מרכב שתי הדלתות שמציג עיצוב חיצוני זורם ואחיד. זה משתלב היטב עם הקימור האחורי הנמוך עד לאזור תא המטען שלה שמפתיע בגודלו. נוחות הנסיעה שלה גבוהה ומהנה עם מרחב פנים מצוין לנוסעים הקדמיים והאחוריים.

ביצועי מנוע

ה'קופה' מגיעה בכמה גרסאות, כולן 2.0 ליטר כאשר היחס משתנה בין גרסאות 190 כ"ס לבין 252 כ"ס עם הינע 2X2 או הנעת קוואטרו (הנעה כפולה) 4X4 .  מנוע 2.0 ליטר טורבו בנזין שמפיק 252 כ"ס מצליח להביא את הקופה ל- 100 קמ"ש במהירות של 5.8 שניות וזהו אחד הנתונים המהירים מכל דגמי אאודי.   

עיצוב פנים

אאודי בהחלט לא קיפחו את ה'קופה' ומציגים עיצוב מרשים מבחינה חזותית ומבחינת אבזור הפנים ברכב. ניתן ליהנות ממסך מולטימדיה שייחודי לאאודי שבגרסה זו שודרג למסך דקיק במיוחד. כל לוח השעונים שלה בעל תצוגה דיגיטלית בעיצוב "כאילו" אנלוגי.  כל הרעיון שעומד מאחורי עיצוב הרכב נועד לתת לנוהג בו מינימום הפרעות בעת הנסיעה כך שידי הנהג אינם אמורים "לטייל" יותר מדי רחוק מההגה. בשל איכות הייצור הגבוהה של המותג בידוד הרעשים הוא מקסימאלי וגם שני האנשים שיצטרכו להשתחל למושבים האחוריים של הרכב ייהנו ממנו בנוסף למרווח נדיב בשתי מקומות הישיבה האחוריים עם כיסאות ישיבה שמזכירים מושבי ספורט.  

נוחות נסיעה

ישנה אפשרות לכייל את ההגה למצב ספורט ואז אתם כבר מפליגים בעולמות הדמיון, למרות שיש לומר שבאופן כללי כל חווית הנסיעה מרגישה שונה לחלוטין בהשוואה לדגמים אחרים. גם אם זה לא מגיע לכם ה –  A5'קופה' תיתן לכם יכולות ומיומנויות נהיגה שאין לכם.  היא מציגה מבחר מרשים של עזרים ורכיבים אלקטרוניים שיצליחו לגבור על כל מכשול וחוסר ידע של הנוהג בה. חיסרון קטן אך די ברור בקשר ל'קופה' – היא מגיעה רק עם שני מושבי ישיבה אחוריים.  

לסיכום

מבחינת תמורה כספית ניתן לומר שה'קופה' מסתתרת מאחורי גרסת האחות הבוגרת האאודי A4 רק עם תמחור יקר יותר. אז מה כן יש בה? אלגנטיות בסגנון הייחודי לה, עיצוב מאוד יוקרתי ועם זאת צנוע כראוי לעיצוב המוכר של אאודי, נוחות נסיעה מטורפת, מבחר מנועי בנזין עם ביצועים מעולים והתנהגות כביש חלקה ומענגת.  כאמור, הכניסה ליושבים מאחור היא דרך הדלתות הקדמיות וזוהי "ההקרבה" אותה תצטרכו לקחת בחשבון בעת רכישת הרכב. אולם יש לזכור שה'קופה' אינה פונה לשכל אלא לרגש. עם תדמית של אלגנטיות אסטטית וסגנונה הייחודי ניתן לומר שיש טובים יותר ויש טובים פחות ממנה אך ברור שאין אף אחת כמוה.

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין באאודי A5 קופה החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי