פיג'ו 3008 1.2 אקטיב בדרך להשוואה...

בשנים האחרונות אנו פוגשים יותר ויותר מכשירים פיננסיים חכמים שמאומצים על ידי ענף הרכב בישראל. אחרי הליסינג הפרטי והמימון המלא לרכב חדש אנו פוגשים היום טרנד חדש – הלוואת בלון לרכב.

מה זה בכלל הלוואת בלון?

המונח ‘הלוואת בלון’ היה מוכר עד היום מתחום הנדל”ן או העסקים. ‘הלוואת בלון‘ היא בעצם ‘הלוואת גישור’ שאנשים לוקחים כאשר, באופן עקרוני, הם יודעים שכסף צריך להגיע, אך הם זקוקים לכסף נזיל באופן מיידי כדי לממש עסקה.

למשל, בקניית דירה חדשה, שמחייבת את הרוכש להעביר תשלום לפני שנמכרה הדירה הישנה – לוקחים הלוואת בלון וסוגרים אותה אחרי כמה שבועות כאשר הדירה הישנה נמכרת. או יצרן שחייב לשלם לספק כדי שיוכל לייצר סחורה שבהמשך ירוויח מאספקתה – גם בתרחיש זה הלוואת הבלון מתגלה כמנגנון מצוין לניהול בעיות תזרים ונזילות.

ואם זה עובד בתחום הנדל”ן או במגזר העסקי, למה שזה לא יעבוד בתחום הרכב? קחו את הסיטואציה האפשרית הבאה: בעוד שלושה חודשים אמורה להשתחרר לכם קרן נאמנות נאה של כמאה אלף ש”ח, החלטתם להשקיע ברכב חדש ודווקא החודש יש מבצע סופר משתלם על רכב חדש שממש רציתם, בעוד שלושה חודשים זה יעלה לכם הרבה יותר. מה אפשר לעשות? לקחת הלוואת בלון לרכישת הרכב.

לקנות כסף עם כסף

חשוב לזכור שכל סוגי המימון לרכב חדש נושאים בחובם עלות מסוימת והלוואות בלון לא שונות באספקט הזה. תמורת ההלוואה תשלמו ריבית, אך מאחר ולרוב הלוואה כזו לא לוקחים ליותר מחצי שנה, העלות שלה לרוב סבירה.

לרכבי הליסינג הנמכרים ביותר >>

אחרי שזה נאמר, קחו בחשבון שהרבה מאוד גורמים בשוק, ובכללם המערכת הבנקאית, ישמחו למכור לכם הלוואה לכל מטרה, אך ההמלצה שלנו היא להישאר בעולם הרכב. קבוצות רכב מובילות, כמו למשל ‘קפיטל מוטורס’, מתמחות בפתרונות מימון לרכב חדש.

בהקשר הזה ‘קפיטל מוטורס’ היא אחת החברות החדשניות בתחום ואחת הראשונות שבנתה ‘הלוואת בלון ייעודית לרכב’ בהתאם לצרכים שעלו מהשטח. כמו בפתרונות אחרים של מימון רכב ש’קפיטל מוטורס’ מציעה ללקוחותיה, גם בהלוואת בלון לרכב המוצר הפיננסי שהיא מספקת גמיש מאוד והריביות נמוכות מאוד ביחס לסטנדרט המקובל בשוק.

זוג אנשים קונים רכב חדש

One stop shop למכוניות חדשות

המעמד המיוחד ש’קפיטל מוטורס’ בנתה לעצמה בענף הרכב הישראלי הופך אותה לסוג של One stop shop למכוניות חדשות. קטלוג הרכבים שלה, בשונה ממרבית סוכנויות הרכב שמייצגות יצרנית רכב אחת או שתיים, כולל עשרות דגמים של יצרנים.

העובדה שקפיטל נהנית מאיתנות כלכלית ומנהלת קשרי עבודה עם כל היבואנים בישראל הפכו אותה לשחקן מוביל בתחום היבוא המקביל.

והמבחר יוצא הדופן הוא רק צד אחד של המטבע. ‘קפיטל מוטורס’ מתמחה בפתרונות מימון חכמים הכוללים מימון מלא לרכב חדש, ליסינג לחברות וארגונים, ליסינג פרטי, ליסינג מימוני וכמובן, כמו גם הלוואות בלון לרכב.

תוסיפו לזה את העובדה שמדובר ברשת ארצית עם סניפים הקרובים לכל מרכזי האוכלוסייה בישראל, מצפון ועד דרום, ותגיעו למסקנה חותכת אחת – עבור מי שמחפש רכב חדש בישראל ‘קפיטל מוטורס’ היא הכתובת הטבעית והמתבקשת.

רכב חדש פטור מטסט

האם אוטו חדש פטור מטסט?

בעבר כל רכב בישראל היה נאלץ לעבור בדיקת תקינות במכון רישוי (‘טסט’) בכל שנה, כתנאי לקבלה או חידוש של רישיון הרכב, ולא משנה אם הוא

הלוואת בלון לרכב

הלוואת בלון לרכב: מה זה אומר?

בשנים האחרונות אנו פוגשים יותר ויותר מכשירים פיננסיים חכמים שמאומצים על ידי ענף הרכב בישראל. אחרי הליסינג הפרטי והמימון המלא לרכב חדש אנו פוגשים היום

כניסה למערכת

על מנת להכנס לאזור האישי עליכם להזין את מספר הטלפון הנייד שלכם,
לאחר הזנת המספר תקבלו קוד אימות לצורך אימות זהותכם.
הקלד את הקוד שנשלח אלייך מקפיטל מוטורס
אם לא קיבלת כזה, נסה לשלוח סמס שוב
ברוכים הבאים לקפיטל מוטורס!
עכשיו רק נשאר לנו להכיר טוב יותר :)