הלוואת בלון לרכב: מה זה אומר?

תאריך: 10/06/2019

בשנים האחרונות אנו פוגשים יותר ויותר מכשירים פיננסיים חכמים שמאומצים על ידי ענף הרכב בישראל. אחרי הליסינג הפרטי והמימון המלא לרכב חדש אנו פוגשים היום טרנד חדש – הלוואת בלון לרכב.

מה זה בכלל הלוואת בלון?

המונח 'הלוואת בלון' היה מוכר עד היום מתחום הנדל"ן או העסקים. 'הלוואת בלון' היא בעצם 'הלוואת גישור' שאנשים לוקחים כאשר, באופן עקרוני, הם יודעים שכסף צריך להגיע, אך הם זקוקים לכסף נזיל באופן מיידי כדי לממש עסקה.

למשל, בקניית דירה חדשה, שמחייבת את הרוכש להעביר תשלום לפני שנמכרה הדירה הישנה – לוקחים הלוואת בלון וסוגרים אותה אחרי כמה שבועות כאשר הדירה הישנה נמכרת. או יצרן שחייב לשלם לספק כדי שיוכל לייצר סחורה שבהמשך ירוויח מאספקתה – גם בתרחיש זה הלוואת הבלון מתגלה כמנגנון מצוין לניהול בעיות תזרים ונזילות.

ואם זה עובד בתחום הנדל"ן או במגזר העסקי, למה שזה לא יעבוד בתחום הרכב? קחו את הסיטואציה האפשרית הבאה: בעוד שלושה חודשים אמורה להשתחרר לכם קרן נאמנות נאה של כמאה אלף ש"ח, החלטתם להשקיע ברכב חדש ודווקא החודש יש מבצע סופר משתלם על רכב חדש שממש רציתם, בעוד שלושה חודשים זה יעלה לכם הרבה יותר. מה אפשר לעשות? לקחת הלוואת בלון לרכישת הרכב.

לקנות כסף עם כסף

חשוב לזכור שכל סוגי המימון לרכב חדש נושאים בחובם עלות מסוימת והלוואות בלון לא שונות באספקט הזה. תמורת ההלוואה תשלמו ריבית, אך מאחר ולרוב הלוואה כזו לא לוקחים ליותר מחצי שנה, העלות שלה לרוב סבירה.

לרכבי הליסינג הנמכרים ביותר >>

אחרי שזה נאמר, קחו בחשבון שהרבה מאוד גורמים בשוק, ובכללם המערכת הבנקאית, ישמחו למכור לכם הלוואה לכל מטרה, אך ההמלצה שלנו היא להישאר בעולם הרכב. קבוצות רכב מובילות, כמו למשל 'קפיטל מוטורס', מתמחות בפתרונות מימון לרכב חדש.

בהקשר הזה 'קפיטל מוטורס' היא אחת החברות החדשניות בתחום ואחת הראשונות שבנתה 'הלוואת בלון ייעודית לרכב' בהתאם לצרכים שעלו מהשטח. כמו בפתרונות אחרים של מימון רכב ש'קפיטל מוטורס' מציעה ללקוחותיה, גם בהלוואת בלון לרכב המוצר הפיננסי שהיא מספקת גמיש מאוד והריביות נמוכות מאוד ביחס לסטנדרט המקובל בשוק.

זוג אנשים קונים רכב חדש

One stop shop למכוניות חדשות

המעמד המיוחד ש'קפיטל מוטורס' בנתה לעצמה בענף הרכב הישראלי הופך אותה לסוג של One stop shop למכוניות חדשות. קטלוג הרכבים שלה, בשונה ממרבית סוכנויות הרכב שמייצגות יצרנית רכב אחת או שתיים, כולל עשרות דגמים של יצרנים.

העובדה שקפיטל נהנית מאיתנות כלכלית ומנהלת קשרי עבודה עם כל היבואנים בישראל הפכו אותה לשחקן מוביל בתחום היבוא המקביל.

והמבחר יוצא הדופן הוא רק צד אחד של המטבע. 'קפיטל מוטורס' מתמחה בפתרונות מימון חכמים הכוללים מימון מלא לרכב חדש, ליסינג לחברות וארגונים, ליסינג פרטי, ליסינג מימוני וכמובן, כמו גם הלוואות בלון לרכב.

תוסיפו לזה את העובדה שמדובר ברשת ארצית עם סניפים הקרובים לכל מרכזי האוכלוסייה בישראל, מצפון ועד דרום, ותגיעו למסקנה חותכת אחת – עבור מי שמחפש רכב חדש בישראל 'קפיטל מוטורס' היא הכתובת הטבעית והמתבקשת.

טרייד-אין אקספרס על הרכב שלך 

הקלידו את מספר הרישוי של הרכב שלכם
אנחנו נשקלל את הנתונים 
ואתם תקבלו מאיתנו הצעת טרייד-אין משתלמת און-ליין תוך מספר דקות
המשך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו

נציגי קפיטל מוטורס זמינים תמיד לשירותיכם.
האפליקציה של קפיטל מוטורס
האפליקציה זמינה לכולם ומאפשרת מגוון פעולות מהירות כמו קבלת הצעת טרייד-אין לרכב הישן, העלאת מסמכים לרכישת רכב חדש, איתור סניפים ועוד.
כל הזכויות שמורות לחברת קפיטל מוטורס בע"מ - 2021