פיג'ו 3008 1.2 אקטיב בדרך להשוואה...

ליסינג מימוני היא שיטה ייחודית שמאפשרת לאנשים להחזיק רכב חדש מהניילון ולשלם תשלום חודשי קבוע ולאורך השלוש שנים הקרובות לשלם תשלום חודשי קבוע רק על אובדן הרכב.

מבחינת הנהג מדובר על כ-15% מערך הרכב בכל שנה, כך שגם בחישוב כולל הנהג ישלם רק 75% מעלות הרכב במשך 3 שנים. בסופם יוכל לבחור בין מספר אופציות.

לסיים את העסקה ולקבל בחזרה כ-10% מעלות הרכב, לבצע עסקת טרייד-אין (במחיר מחירון) ולקבל רכב חדש באותם תנאים או להשלים את הרכישה ולהעביר את בעלות הרכב על שמו.

ליסינג מימוני: הרכב נשאר בבעלות חברת הליסינג

ליסינג מימוני

כן, אם אתם מחפשים קאץ’ בליסינג מימוני, אז הרכב לא באמת נמצא בבעלות שלכם ובמסמכי הבעלות הוא רשום על שם חברת הליסניג. אבל זה בעצם חשוב? הרי רכב הוא ‘נכס רע’, שמאבד מערכו כל חצי שנה ובדרך כלל זה לא משהו שנועד או מיועד למימוש נזיל.

חוץ מהעובדה הזו בפועל אין שום הבדל בין החזקה של רכב ב’בעלות פרטית’ להחזקה ברכב שמוכרים בליסינג מימוני. אתם נוסעים מתי שאתם רוצים ולאן שאתם רוצים ובהתאם למפרט הביטוח שאתם בוחרים וקובעים, אתם גם מגדירים מי יכול לנהוג ברכב ומי לא.

למרות ש’הבעלות’ היא שלך חברת הליסינג הרי כל עוד אתם עומדים בהתחייבות הכלכלית של התשלום החודשי שבדרך כלל לא יהיה גבוה אף אחד בחברת הליסינג לא עורך לכם ביקורת – להלכה, הרכב שייך לכם בדיוק כמו שאם הייתם רוכשים את הרכב בכסף מלא.

מאחר, שבדרך כלל מי שרוצה למכור רכב עושה זאת כדי להשתדרג, גם פה אין למי שמחזיק רכב בליסינג מימוני מגבלה אמיתית. החלטתם אחרי שנה שאתם רוצים מודל איכותי יותר וחדש יותר? תגיעו לחברת הליסינג ותעשו את אותו דיל על בסיס טרייד-אין. בתכלס, אין ‘הבעלות’ לא באמת משנה בהקשר הזה.

ליסינג מימוני: שיטה שהגיעה מארצות הברית

ליסינג מימוני מה זה

ליסינג מימוני היא שיטה שמאפשרת לאנשים להחזיק רכב חדש אבל במעמד החתימה לשלם רק 15% מערכו ובהמשך, לאורך שלוש שנים לשלם בתשלום חודשי רק על אובדן הערך.

עד לפני מספר שנים ליסינג פרטי וליסינג מימוני נחשב לפתרון עבור הסקטור העסקי והמוסדי. הליסינג המימוני משנה את כל זה. במרבית המקרים הליסינג שארגונים ועסקים מבצעים הוא ליסינג תפעולי בו חברת הליסינג גם אחראית לטפולים ולאחזקה השוטפת של הרכב.

עבור השוק הפרטי עלות של פתרון ליסינג מימוני כזה  לרוב אינה משתלמת. לכן חברות הליסינג הגו את הליסינג המימוני שמוציא מהעסקה את הצד התפעולי והופך אותה למאוד נגישה ומשתלמת עבור צרכנים פרטיים.

בארצות הברית מדובר באחת הדרכים הכי פופולריות ‘לקנות’ רכב ופלח ניכר מהעסקאות בה הם למעשה ליסינג מימוני. בישראל כאשר מדברים על ליסינג מימוני כדאי להזכיר את ‘קפיטל מוטורס‘ – קבוצת הרכב המובילה בישראל.

‘קפיטל מוטורס’ מציגה סניפים בפריסה ארצית ומציעה ללקוחותיה שלל פתרונות מימון ולצד ליסינג מימוני היא גם מציעה רכישה של מכוניות חדשות בהסדרי מימון של 100%, כמו גם מבחר גדול של מבצעי טרייד-אין ומכוניות מיד ראשונה.

האיתנות הכלכלית והקשרים הטובים של ‘קפיטל מוטורס’ עם היבואנים והבנקים מאפשר לה לבצע יבוא מקביל והקטלוג שלה כולל דגמי רכב מובחרים של מרבית היצרנים שפועלים בישראל. מהבחינה הזו ‘קפיטל מוטורס’ היא למעשה גם הסוכנות הגדולה והמגוונת בישראל למכירת רכב.

 

כניסה למערכת

על מנת להכנס לאזור האישי עליכם להזין את מספר הטלפון הנייד שלכם,
לאחר הזנת המספר תקבלו קוד אימות לצורך אימות זהותכם.
הקלד את הקוד שנשלח אלייך מקפיטל מוטורס
אם לא קיבלת כזה, נסה לשלוח סמס שוב
ברוכים הבאים לקפיטל מוטורס!
עכשיו רק נשאר לנו להכיר טוב יותר :)