פיג'ו 3008 1.2 אקטיב בדרך להשוואה...

יש אמונה בקרב חלקים בציבור שלקראת סוף השנה האזרחית החדשה ניתן להשיג הנחות משמעותיות על מחירי הרכב. החלטנו לבדוק אם יש בסיס לאמונה הזו וחזרנו עם תשובה מורכבת, או כמו שייחסו פעם לשמעון פרס: “כן ולא”.

היבואנים רוצים להיפטר מהמלאי של שנה שעברה

זה נכון שיבואני הרכב אוהבים לסיים את מלאי הרכבים ממודל השנה הקודמת לפני שנכנסת השנה החדשה. מכונית במודל הישן יוצרת ליבואן בעיות בירוקרטיות וסוגיות של תוקף האחריות, והנטייה הטבעית היא למכור את הרכב ולפנות את האולמות לקולקציה של השנה הבאה.

קניית רכב בסוף שנה: מרצדס

השאיפה הזו אצל היבואן עשויה לייצר הזדמנות עבור הצרכן. אבל זה לא אומר שתקבלו את האוטו בחצי מחיר. אפילו לא קרוב. יבואנים לא אוהבים לעשות הנחות, זה פוגע במכירות ההמשך של לקוחות קודמים ומעביר מסר לא נכון לשוק.

תמיד התעניינתם כמה מורידים על רכב ליסינג במכירה? לחץ כאן >>

לכן יבואני רכב יעדיפו ללכת לקראת הצרכן לא בהנחה ממשית אלא בתוספות שוות ערך כמו אבזור יוקרתי או מערכות בטיחות משודרגות. כך, בשנים האחרונות, רוב מבצעי סוף השנה אכן נעים סביב תוספות אבזור ופחות בהנחות ממשיות.

אם יבואן כן מציע לכם הנחה משמעותית, תחשדו ותקראו את האותיות הקטנות. ייתכן שזו מכונית שהיתה בתצוגה ונפגמה. ייתכן והיא היתה הרבה זמן במחסן ותוקף האחריות שלה התקצר. זכרו, בענף הרכב בדרך כלל לא תקבלו מתנות חינם.

לקנות משתלם לאורך כל השנה

סוף השנה עשוי פה ושם להציע הזדמנויות ומבצעים אטרקטיביים, אך ככלל לרוב לא תפגשו הנחות שומטות לסתות. מי שיתמהמה ויעכב את רכישת הרכב החדש רק בשביל ליפול על ‘מבצע סוף שנה’ מוצלח עלול להתאכזב מרות. גם אם התפיסה הזו היתה משמעותית בעבר, הגיע הזמן להבין שענף הרכב השתנה.

קניית רכב בסוף שנה

בעבר, עיקר הכוח בענף הרכב היה מרוכז בידי היבואנים שהתנהלו באופן חצי מונופולי. מאז שנות התשעים התחילה ישראל לעבור מהפכת ליסינג, וברגע שהדרישה לציי רכב גדולים בליסינג תפעולי גברה נכנסו למגרש שחקנים חדשים בדמות קבוצות רכב, שבמקור פעלו בעיקר בתחום הליסינג. קבוצות רכב אלו שינו את מאזן הכוח בענף הרכב ובסיכומו של דבר התחרות גברה והלקוחות מרוויחים.

אחת מאותן חברות חלוצות שהכניסו סטנדרטים חדשים בענף הרכב היא ‘קפיטל מוטורס’. המוטו של ‘קפיטל מוטורס’ פשוט – להנגיש את רכישת רכב חדש עבור כולם ולאורך כל השנה.

למכור במחיר יותר אטרקטיבי מהיבואן הרשמי

תודות לניסיון האדיר, המקצוענות, האיתנות הכלכלית ובעיקר בזכות כוח המיקוח הגדול שיש ל’קפיטל מוטורס’ מול היבואנים היא יכולה להציע לציבור הצרכנים רכבים חדשים במחירים יותר אטרקטיביים מהמחירים שמציעים היבואנים הרשמיים.

בנוסף, ‘קפיטל מוטורס’ מציעה תכניות מימון מהפכניות הכוללות מימון מלא לרכישת רכב ללא מקדמה, בפריסה שיכולה להגיע עד למאה תשלומים חודשיים שווים (!).

‘קפיטל מוטורס’ גם מחזיקה בקטלוג רכבים מרשים שלא תמצאו באף סוכנות רכב אחרת בישראל. בגלל קשריה הטובים עם כל היבואנים, הקטלוג שלה כולל דגמים חדשים של היצרנים ובכל הקטגוריות.

אז למה אתם מחכים? עזבו אתכם ממבצעי סוף שנה, היכנסו לקטלוג הרכבים החדשים של ‘קפיטל מוטורס’ ובחרו מכונית חדשה.

טיפים לקניית רכב מסחרי

טיפים לקנייה של רכב מסחרי

רכישת רכב מסחרי בדרך כלל דורשת מהקונה הפעלה של קריטריונים שונים מאוד מאלו שמפעיל מי שקונה רכב פרטי לשימושו האישי. רכב מסחרי הוא בראש וראשונה

רכב ליסינג

כמה מורידים על רכב ליסינג?

אחת הדילמות הצרכניות הגדולות שתופעת הליסינג הכניסה לחיינו היא כיצד יש לשקלל ולכמת מחיר של רכב מליסינג בשוק היד שנייה. מצד אחד השוק מוצף היום

כניסה למערכת

על מנת להכנס לאזור האישי עליכם להזין את מספר הטלפון הנייד שלכם,
לאחר הזנת המספר תקבלו קוד אימות לצורך אימות זהותכם.
הקלד את הקוד שנשלח אלייך מקפיטל מוטורס
אם לא קיבלת כזה, נסה לשלוח סמס שוב
ברוכים הבאים לקפיטל מוטורס!
עכשיו רק נשאר לנו להכיר טוב יותר :)