טויוטה ראב 4 2024

רמת גימור 1 לדגם זה

דרגת זיהום: 4 13
רמת אבזור בטיחות: 5 6 7
18 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על טויוטה ראב 4?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של טויוטה ראב 4 החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 4X4 EXPERIENCE

מחיר מחירון:
205,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,677
3.3/5 - 227 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני ראב 4

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 205,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 2,677
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לטויוטה ראב 4 החדשה

טויוטה ראב 4

טויוטה ראב 4 שייכת לקטגוריית הפנאי\שטח הבינוני, ובגרסתה המומלצת של טויוטה ראב 4 אוט', 2.5 ל' היברידי, E-Volve היא מציעה יתרונות רבים לנהג. עיצוב, ביצועים נאים וצריכת דלק טובה הם רק חלק מהיתרונות שמציע הג'יפון הידוע של החברה. טויוטה ראב 4 מציעה צריכת דלק ממוצעת של כ-17.5 ק"מ / ליטר, ובקטגוריה שלה של פנאי בינוני היא נחשבת חסכונית. זהו הדור החמישי של הדגם הזה, והוא כולל אפשרויות שונות של מנועי בנזין או מערכת הנעה היברידית. במערך ההיברידי של ראב 4, תוכלו לבחור בין מערכת רגילה או נטענת (PHEV). בארץ, משווק בעיקר הדגם המצויד במנוע בנזין 2.0 ליטר (175 כ"ס). מנוע זה משודך לתיבה אוטומטית רציפה המתבססת על טכנולוגיה חדשה של טויוטה.  

נוחות נסיעה ובטיחות

נוחות הנסיעה הטובה המצופה מטויוטה מתקבלת כאן, למרות שיש מי שיטענו כי כיול המתלים מעט נוקשה. יחד עם זאת, בכל הנוגע לנסיעה בכבישים עם שיבושים, מהמורות ושבילים, הטויוטה דווקא מתמודדת היטב בד"כ. כמו כן, ראב 4 החדשה גם קיבלה עדכון למערכות הבטיחות שלה, שכוללות, בין היתר, מערכת בקרת סטייה מנתיב, התראת מכוניות חוצות והולכי רגל, דו גלגלי ועוד.  

מנוע וביצועים

תוכלו לבחור בין מגוון דגמים שונים ורמות גימור של ראב 4, לרבות הדגם המגיע עם מערכת הנעה היברידית. דגם זה מציע 218 כ“ס עד 222 כ“ס. בנוסף, תוכלו לבחור בדגם אשר מבוסס על מנוע בנזין, מה שמציע נפח של 2.5 ליטר. דגם זה בעל אופציה להנעה כפולה, וזו נתמכת במנוע חשמלי שמניע את הסרן האחורי.  

עיצוב ואבזור

מפרט האבזור של הרכב כולל: תאורה אוטומטית בנסיעה קדימה, שליטה אוטומטית באורות גבוהים, זיהוי מצב התקרבות מסוכנת, זיהוי בשטח "מת", זיהוי תמרורי תנועה ועוד. בבחינת עיצוב הרכב, אין ספק שהטויוטה נראית היטב ולבושה במידות הנכונות לקטגוריה הבינונית שלה. בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים ג'יפון עירוני שגם יכול לספק לכם אחלה תחושה בשבילים בשבת, תא מטען גדול וביצועים לא רעים על הכביש, טויוטה ראב 4 זה הרכב עבורכם.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בטויוטה ראב 4 החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי