מקסוס

מציג 3 דגמים

סקירה קצרה למקסוס

יצרנית הרכב הסינית מקסוס כבר מככבת כיום כמותג רכב מוביל מחוץ לישראל.  בשנים האחרונות מקסוס עשתה עלייה ודגמיה מתחילים להיראות בתדירות גבוהה יותר על כבישי הארץ. בעמוד הבא נסקור את החברה ואת הדגמים השונים שמיוצרים על ידה ומוצעים לשוק.  

קצת היסטוריה על מקסוס

מקסוס היא יצרנית רכב סינית. בשנת 2011, תאגיד הרכב הסיני SAIC, שבבעלותו גם יצרנית הרכב הסינית MG ועוד יצרניות רכב אסייתיות אחרות הפועלות בהודו ובסין, רכש את מותג הרכב הבריטי LVD Group. המותג עבר שינוי וריענון, ושמו שונה למקסוס, כמחווה לדגם הוותיק של היצרנית הבריטית, ה-LVD Maxus. כיום, רכבי המותג נמכרים במעל ל-40 מדינות, כמו אוסטרליה, בריטניה וגם ישראל.  אמנם מקסוס הוא מותג חדש שנוצר בידי תאגיד הרכב הסיני, אך הוא מתבסס על המותג הבריטי הישן, LVD, שנוסד כבר בשנת 1886. המותג המתקדם מאופיין בעיקר בחדשנות הטכנולוגית שלו, הכוללת השקת רכבים חשמליים מגוונים ומשוכללים בכל הנוגע למנוע ולעיצוב.   

דגמי מקסוס

מקסוס מציעה לרכישה מספר דגמים, כאשר הדגמים המשמעותיים של החברה ניתנים לרכישה בארץ.  בקטגוריית ה-SUV, שהפכה בשנים האחרונות לאחת הקטגוריות הפופולאריות ביותר, ניתן למצוא את דגם ה-EUNIQ 6. מדובר על רכב חשמלי לכל דבר, מה שהופך אותו לכזה המזהם פחות את הסביבה וחוסך יותר בהוצאות השוטפות. הרכב כולל חמישה מקומות ובעל ביצועים מצוינים, כיאה לרכב SUV. מקסוס מייצרת גם רכבי מיני וואן חשמליים, שיכולים להוות פתרון מצוין למשפחות מרובות ילדים המעוניינות ברכב חשמלי חסכוני. ה-EUNIQ 5 וגם EUNIQ 5 + הם שניים מהדגמים הללו שניתן לרכוש מאתר החברה בישראל. דגמים אלו כוללים 7 מקומות ישיבה, מה שהופך את הרכב למותאם עבור משפחות מרובות ילדים כאמור. תא המטען מרווח בשני הדגמים, ומגיע בקירוב לנפח של כ-2,000 ליטרים.  בעלי עסק? רכבי עבודה מסחריים חשמליים מבית מקסוס נחשבים לאיכותיים מאוד, כאשר רכב ה-eDELIVER9 הוא הרכב הגדול יותר, שמיועד לעסקים בהם יש צורך בשינוע של ציוד בכמות גדולה או בנפח גדול, בעוד שה-eDELIVER3 הוא הרכב הקטן מבין השניים, שניתן לרכישה במחיר מותאם, זול ונגיש יותר, גם לבעלי העסקים הקטנים והבינוניים.   

פתרונות ההטענה של מקסוס

מהיכרות עם הדגמים השונים שמקסוס משווקת, ניתן להבין שהחברה שמה דגש משמעותי על כל הקשור לרכבים החשמליים. התפישה בתאגיד הרכב SIAC, הרווחת גם אצל ראשי מקסוס לגבי הכיוון אליו עולם הרכב הולך, היא ברורה. הטכנולוגיה של המנוע החשמלי יכולה לזהם באופן משמעותי את הסביבה פחות מאשר מנועי הבעירה הישנים, ועל הדרך גם לחסוך כסף לנהג. לכן, מקסוס גם מציעה פתרונות הטענה משלה.  מקסוס מייצרת עמדת הטענה, שיכולה להתאים לדגמים החשמליים של החברה, אך גם לדגמים החשמליים האחרים של יצרניות הרכב. מכיוון שהחברה מתמחה בכל הקשור לטכנולוגיית הרכב החשמלי, עמדות ההטענה שלה נחשבות לאמינות ויעילות. עמדת ההטענה של מקסוס עברה את כל מבחני הבטיחות הרלוונטיים, כך שניתן להציב אותה גם בחוץ וגם בתוך חניה סגורה. העמדה מגיעה כמוצר שלם ומורכב, מבלי שיש צורך בהרכבה של חלקים שונים שיכולים לבלבל את הלקוח. לסיכום, הכוח הכלכלי של סין מתחזק בשנים האחרונות ברחבי העולם, והדבר מקבל ביטוי גם בתעשיית הרכב. יצרניות הרכב כמו מקסוס, מייצרות רכבים המעניקים ערך מוסף ומותאמים לימינו. הדגמים החשמליים של מקסוס יכולים לענות על פתרונות רבים בקטגוריות ה-SUV, מיני וואן ורכבי עבודה מסחריים.  מתעניינים ברכבי מקסוס? אצל קפיטל מוטורס תוכלו למצוא את הדגמים השונים בעלויות משתלמות עם אפשרות למימון מלא.

מאמרים על דגמי מקסוס