ג'נסיס

מציג 7 דגמים

סקירה קצרה לג'נסיס

ג'נסיס

ג'נסיס היא חטיבת היוקרה של חברת יונדאי, אשר ממוקמת בדרום קוריאה ונוסדה בשנת 2015. עם מוניטין יחסית קצר בשנותיו, חברת GENESIS נחשבת אחד מהמותגים המובילים שמגיעים מאזור זה של העולם. הנה סקירה קצרה על מותג היוקרה. ג'נסיס היא חברת רכב העוסקת בתכנון וייצור מכוניות חשמליות בעיקר. לא רבים יודעים זאת, אבל החברה היא חלק מקבוצת פולקסווגן, הכוללת את אאודי, פורשה ולמבורגיני. החברה הוקמה כחברה בת עצמאית של פולקסווגן AG, כאשר החלה לייצר רכבים חשמליים עם השקת דגמיה הראשונים, שהחלו להימכר בעולם בשנת 2015-2016. נכון להיום, ג'נסיס עובדת על פיתוח פלטפורמה משלה לשליטה בתכונות נהיגה אוטונומית ברכבים שלה באמצעות אפליקציית סמארטפון הניתנת להורדה לכל מכשיר iOS או אנדרואיד.  

קצת רקע - מדוע ג'נסיס הפכה למותג עצמאי?

בשנת 2015, דובר יונדאי בארה"ב ציין 2 סיבות עיקריות להפיכת ג'נסיס למותג עצמאי. ראשית, נטען כי שבע השנים של ג'נסיס בשוק רכבי היוקרה נשאו פירות והניבו רווחים גבוהים לחברה. שנית, לטענת החברה, הלקוחות דרשו חטיבת רכב נפרדת ועצמאית. באותה השנה, ג'נסיס הכריזה על השקת הדגם הראשון שלה, ה-G90 (EQ900 בדרום קוריאה). בארה"ב, רכבי ג'נסיס נמכרים דרך תת-קבוצה של יונדאי, עם מקום ייעודי לג'נסיס באולמות התצוגה. במאי 2021, הושק Genesis בשוק האירופי. זאת, לצד ההופעה הראשונה של Genesis G70. ג'נסיס משווקת כעת באירופה, דרום קוריאה, המזרח התיכון וישראל, סין, רוסיה, אוסטרליה, קנדה וארצות הברית. כמו כן, ג'נסיס כיום משווקת את רכביה גם בחלקים שונים של אסיה.  

פופולארית גם בארה"ב – ג'נסיס

ג'נסיס מוטורס היא אחת מחברות הרכב הפופולריות ביותר בארצות הברית. היא ידועה במכוניות האיכותיות שלה ובעיצובים החדשניים, בעוד של- GENESIS מגוון רחב של דגמים הכולל מכוניות סדאן, רכבי שטח ומכוניות ספורט. נכון להיום, GENESIS היא חברת רכב שנמצאת במגמת עלייה ובעלת פוטנציאל רב. לפי דעת קהל, ג'נסיס הוא רכב יוקרתי עם עיצוב מדהים שיכול להתחרות עם רולס רויס, בנטלי ולמבורגיני. עם המנוע החזק והפנים היוקרתי שבדגמיה השונים, מכונית זו בטוח תגרום לכל נהג להרגיש את הנהיגה כמו שאמורים להרגישה. בעוד שמכוניות החברה נמכרות ביותר מ-50 מדינות, שוויה מוערך ב-10 מיליארד דולר.  

תוכניותיה העתידיות של חברת ג'נסיס

לאחר השקת ה-G90, בשנת 2015 (שנת פעילותה הראשונה של החברה כמותג עצמאי), הודלפו תוכניות למכונית סדאן בינונית יוקרתית (G80). כמו כן, הודלפו לרשת תוכניות עתידיות לייצור מכונית סדאן יוקרתית (G70). תוכניות אלו אכן התממשו, מה שהוביל את ג'נסיס לשווק ב-2017 את הדגמים האלו. לאחר מכן חברת ג'נסיס המשיכה את קו הייצור שלה לשיווק של רכבי שטח בינוניים יוקרתיים, רכבי שטח חשמליים, רכבים חשמליים בעיצוב קופה ספורטיביים ועוד. עד 2022, נמסר מהחברה שצפויים מכונית קופה ספורטיבית ושני קרוס-אוברים. אלו אמורים להיות מי שיביאו את מספר דגמי ג'נסיס לשישה לפחות.  

יתרונות חברת ג'נסיס על פני חברות רכבים

ג'נסיס היא חברת רכב המתמקדת ביצירת מכוניות עבור אנשים שרוצים לחוות חווית נהיגה מרגשת ומהנה יותר. היתרונות של Genesis על פני חברות רכב אחרות כוללים את המחירים הנגישים (באופן יחסי), הביצועים והעיצוב האינטואיטיבי של דגמי החברה. לחברה יש גם מטרה ארוכת טווח להפוך את הנהיגה לבטוחה יותר על ידי הפחתת מספר התאונות. בפועל, זה אומר יותר מערכות בטיחות ומערכות מתקדמות יותר (כמו ניטור מידע בעזרת מצלמת 360 כסטנדרט ברוב הדגמים של החברה). היתרונות של ג'נסיס על פני חברות רכב אחרות ברורים. הדגמים מציעים מחיר סביר ועלויות תחזוקה נמוכות, בנוסף למכוניות בעלות ביצועים גבוהים. אך מכיוון שמדובר ברכב יוקרה, הוא כמובן יהיה יקר יותר ממותג האם – יונדאי. כשזה מגיע לייצור רכב יוקרה, Genesis היא אחת החברות המובילות בעולם. יש לחברה מגוון דגמים לבחירה, מה שהופך אותה לאחד ממותגי הרכב הפופולריים ביותר בשוק כיום.  

GENESIS בשורה התחתונה

בסופו של דבר, מלבד העיצובים המרשימים של דגמיה, לחברת Genesis עיצוב וטכנולוגיה ייחודיים שמבדילים אותה מחברות רכב אחרות. אם מרגיש לכם שזה הרכב עבורכם, אנו נשמח לספק לכם את כל הפרטים לגבי הדגם הספציפי שמושך אתכם. צרו עמנו קשר כעת לקבלת מידע נוסף.

מאמרים על דגמי ג'נסיס