איווייז

מציג 2 דגמים

סקירה קצרה לאיווייז

חברת איווייז הוקמה בשנת 2017 בסיוע ממשלת סין. כאשר המטרה הייתה ליצור רכבים חשמליים בלבד בעלי טכנולוגיות הנעה מתקדמות. אותם היא מייצרת בעצמה וזה כולל גם את הסוללה. את הדגם הראשון Aiways פיתחה בתוך שנתיים וכעת מפעלי הייצור מסוגלים להוציא כ-100,000 יחידות בשנה.

היתרונות של איווייז

איווייז הם היצרנים הראשונים שמאפשרים מרווח טיפולים כל 100,000 ק"מ או פעם ב-3 שנים. בנוסף לכך יש 5 שנות אחריות עבור המכונית ו-8 שנות אחריות עבור הסוללה. בסך הכל 6 שנים אחרי לידת היצרנית, היא כבר מכוונת גבוה, לשוק האירופי. הרכב הראשון של המותג, איווייז U5, עבר את מבחן הריסוק האירופי בציון של 3 כוכבים בלבד. אך יחד עם זאת, איווייז טיפלו בליקויים שעלו במבחן הריסוק והרכב נחשב בטוח במיוחד עבור הנוסעים מלפנים ועבור ילדים. בקפיטל מוטורס תוכלו לרכוש את איווייז U5 בהחזר חודשי החל מ-2,301 ₪ ל-36 חודשים. לאחר מכן לעבור שוב לרכב חדש. תוכנית המימון מאפשרת גם להוזיל את ההחזר החודשי באמצעות תשלום מקדמה או בטרייד-אין עבור הרכב הישן שלכם.

איווייז U5

המותג הצעיר פיתח את U5 תוך שנתיים בלבד. זהו קרוסאובר 100% חשמלי בגודל בינוני, מרווח במיוחד, שפע של אבזור ותג מחיר אטרקטיבי – החל מ- 177,000 ₪. מחיר איווייז U5 תחרותי מאוד ביחס לתמורה. בשתי רמות הגימור יש את אותה הנעה חשמלית המייצרת הספק של 205 כ"ס וטווח נסיעה של 410 ק"מ בין טעינות. תא הנוסעים שלה מעוצב בסגנון אנגלי יוקרתי עם צבעים חמים ובהירים. לצד זה יש המון אבזור טכנולוגי הכולל מושבי עור בכוונון חשמלי, לוח מכוונים דיגיטלי, מערכות בטיחות מתקדמות ושפע של מרווח בתא המטען ולנוסעים בשורה האחורית. בשורה התחתונה, מעבר לכך שתג המחיר אטרקטיבי, מדובר כאן ברכב עשיר בטכנולוגיות מתקדמות וביצועים מרשימים.

מאמרים על דגמי איווייז