6 דגמי ניסאן חדשים: קשקאי וסנטרה בגרסאות קונספט

דגמי ניסאן

לאחרונה חברת ניסאן פרסמה תמונות של 4 דגמי קונספט (תצוגה) חדשים עם שפת עיצוב מעודכנת. דגמי ניסאן החדשים מדגישים את הכיוון החדש אליו החברה שואפת בדגש על רכב פנאי טכנולוגיים. יחד עם זאת, קשקאי החדשה כבר נחשפה ויחד איתה קרוסאובר נוסף בשם קיקס.

דגמי ניסאן
ניסאן איוו קונספט

Nissan Evo concept

רכב הקונספט ניסאן איוו הוא רכב פלאג-אין היבריד משפחתי מושלם לנסיעות סוף שבוע וליצירת רגעים מיוחדים עבור כל המשפחה. בנוסף למערכות מתקדמות לתמיכה בנהיגה ובטיחות, העוזר האישי הוירטואלי המוגבר על ידי בינה מלאכותית עוזר ליצור חווית נסיעה וטיול נעימה ומתאימה לרצונותיכם.
לניסאן איוו יש את העיצוב הבולט מבין דגמי ניסאן החדשים בזכות פנסי חזית קריסטליים וחדים ועם יחידת תאורה אחורית בסגנון וולוו S90 . הוא משמש הצצה ראשונה למערכות התמיכה והבטיחות שניסאן עשויה להשיק בעתיד.
מכיוון שרוב עיצוב הפנים של הדגמים מאמצים אותו קו עיצובי, נתמקד באיוו קונספט, והוא נראה די נחמד. ניסאן לקחה גישה מינימליסטית, כך שמקבלים שני מסכים, תאורת אווירה מגניבה לאורך הדשבורד וכמה תאי אחסון בקונסולה המרכזית. וזה פחות או יותר הכל.

ניאן אפיק
ניסאן אפיק קונספט

Nissan Epic Concept

רכב הקונספט ניסאן אפיק הוא רכב שטח חשמלי המתאים באופן מושלם לזוגות עירוניים הרפתקנים אשר יוצאים לטיולים בסופי שבוע, עם נהיגה אוטונומית הן בעיר והן בכבישים מהירים. הרכב יכול לתפקד כמקור כוח נייד, עם חשמל להפעלת ציוד ואתרי קמפינג.
Epic Concept הוא רכב שטח שנראה כמו הכלאה בין רובוקופ לניסאן קשקאי. פסי התאורה שלו עוקבים אחר אותו סגנון של מיליון קרניים בדומה ל-Era Concept, אך עם חרטום תחתון בולט יותר כמו בשתי המכוניות הסדאן. הפיצ'ר המיוחד שלו הוא הדגש על נהיגה אוטונומית, כאשר ניסאן גם מדגישה את היכולת שלו לשמש כמקור כוח נייד בטיולים באזורים כפריים. למרות שפרטים כלליים כמו מערכת הנעה ומחיר רחוקים מקביעה סופית, ארבעת הרכבים האלה משמשים לפחות כאינדיקטור חזק למה שאנחנו יכולים לצפות מעיצוב העתידי של דגמי ניסאן.

דגמי ניסאן
ניסאן ארה קונספט

Nissan Era Concept

ניסאן Era קונספט היא רכב פלאג-אין היברידי המותאם לחיי עיר ומשרת בצורה מושלמת אנשי עסקים צעירים אשר רואים ברכב שלהם בית שני. לצד מערכת בידור מקושרת ומושבי "אפס כוח כבידה" (Zero-Gravity) לנסיעה נוחה, מערכת ההנעה החשמלית המתקדמת e-4ORCE והמתלים האקטיביים מספקים חווית נהיגה בטוחה ונוחה גם יחד. אז כן, אפשר לומר שהוא ביתי. אבל בערך.

ניסאן אפוק
ניסאן אפוק קונספט

Nissan Epoch Concept

ניסאן אפוק קונספט היא מכונית סדאן חשמלית עבור תושבי עיר ופרברים שאפתניים, המעוניינים לשדרג את אורח חייהם באמצעות עיצוב וטכנולוגיה. הקונספט כולל רשת דברים (IoT) מורחבת על ידי בינה מלאכותית, ועוזר אישי וירטואלי המקל ומייעל את החיים באמצעות תקשורת המזהה רגשות. אז אם יתחשק לנו דאבל מק רויאל של מקדונלד'ס, הוא אמור להיות מסוגל להבין את זה, להזמין בשבילנו ולאסוף את ההזמנה, נכון?

ניסאן איוו קונספט
ניסאן איוו קונספט

2 דגמי ניסאן נוספים שכבר אמורים להיכנס לפס הייצור

ניסאן קיקס

ניסאן קיקס החדש לשנת 2025 מעלה את הרף בקטגוריית הקרוסאוברים הקומפקטיים עם רמות טכנולוגיה מפתיעות, עיצוב עירוני חכם בהשראת נעלי ספורט יוקרתיות, גמישות יוצאת דופן והביטחון המוגבר של הנעה כפולה חכמה. הקיקס החדש יגיע לסוכנויות ניסאן בהמשך הקיץ בארה"ב ובקנדה. התמחור המלא יהיה זמין לקראת מועד ההשקה.
ככל שניסאן ממשיכה לעצב מחדש את הציפיות מקטגוריות הרכב השונות, ניסאן קיקס מתמודדת עם התחרות עם מרווח גחון מצוין ביחס לקטגוריה ותא מטען גדול במיוחד.
לכל רמת גימור של הקיקס מוצעת הנעה כפולה חכמה כאופציה, המספקת ביטחון ושליטה נוספים במגוון תנאי מזג אוויר ותנאי דרך.
דגמי הקיקס עם הנעה כפולה מוסיפים מצב נהיגה "שלג" המכוונן את ההיגיון של מערכות ההנעה הכפולה ובקרת הניהוג של הרכב, עם כיול המיועד במיוחד למשטחים חלקלקים. בקרת סטייה באמצעות בלימה ממוקדת מסייעת לכך שהקיקס תשאר על הקו שבו הנהג מתכוון לפנות בפניות בשלג או בקרח.

ניסאן קיקס 2025
ניסאן קיקס 2025

כיתרון נוסף בעת ניווט בדרכים משובשות או בשלג, הקיקס מתגאה במרווח גחון המוביל בקטגוריה של 21.3 ס"מ.
כל דגמי ניסאן קיקס מצוידים במנוע 2.0 ליטר ארבעה צילינדרים בשורה המפיק 141 כוחות סוס ו- 19.6 קג"מ של מומנט, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה (CVT) מדור חדש של ניסאן. יחידת ההנעה מספקת תאוצה בטוחה, כולל עקיפות בכביש המהיר, הודות לתגובה המהירה של תיבת ההילוכים ולמומנט החזק של המנוע בסל"ד נמוך ובינוני.

ניסאן קשקאי 2025
ניסאן קשקאי 2025

ניסאן קשקאי

בקטגוריית הקרוסאוברים התחרותית מאוד, שחברת ניסאן חידשה עם הקשקאי המקורי, שום דבר לא נשאר סטטי לאורך זמן. אחרי קצת יותר משלוש שנים מאז הושק הדור השלישי של הקשקאי, הוא נמכר ביותר מ-350 אלף יחידות באירופה וממשיך לקבוע את הסטנדרט לקרוסאוברים רבים. ולמען שמירה על מקומו כנקודת הייחוס בקטגוריה שלו, הוא עבר רענון אסתטי מקיף, כמו גם עדכוני טכנולוגיה משמעותיים.
מהשינויים הנועזים בעיצוב החיצוני, ועד לעדכונים מקיפים במערכת המולטימדיה והשירותים המחוברים ברכב, הפילוסופיה מאחורי השינויים בקשקאי היא לשמור על התמצית של מה שצרכנים אוהבים ברכב, לשפר את החוזקות שלו ולהוסיף טכנולוגיה אינטואיטיבית ונוחה אף יותר.

ניסאן קשקאי 2025
ניסאן קשקאי 2025

עדכונים חיצוניים – מראה נועז, ייחודי וספורטיבי. הקשקאי החדש משרה דינמיות חדה ומודרנית בזכות העיצוב המחודש שלו. הסבכה הקדמית של ניסאן קשקאי עודכנה באופן מקיף כדי ליצור רושם ראשוני בולט יותר. בהשראת דוגמאות מגנים יפניים עתיקים, היא מורכבת כעת מעשרות אלמנטים תלת ממדיים בצורת פסיק, בגימור כרום מבריק שנראים כאילו הם צפים בחלל שבין שפת מכסה המנוע לבין תושבת לוחית הרישוי. בצדדים של החלק המרכזי, ה"פסיקים" יוצרים צורה משולשת מהפנסים החדשים ועד לנקודה בצד של לוחית הרישוי והם בגימור נייר כסף חם "כרום סאטן" ברמת הגימור הבכירה.

מאמרים נוספים לאותו יצרן

מתעניינים ברכב חדש?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מעבר לקטלוג הרכבים החדשים שלנו