קופרה

מציג 3 דגמים

סקירה קצרה לקופרה

קופרה

חברת סיאט נוסדה בשנת 1950, ולקח לה כ-35 שנים עד שהיא החליטה להקים את חטיבת הספורט שלה. חטיבת הספורט דאז נקראה "קופרה", והמכוניות תחת הייצור של קופרה נועדו בכדי לקחת חלק בעולם הספורט המוטורי, תחרויות ראלי וכדומה. כיום, בשנת 2021, קופרה היא מותג עצמאי לחלוטין. בואו נעבור על ההיסטוריה היחסית קצרה של אחת מיצרניות רכבי הספורט הבולטות כיום על הכבישים. איך קרה שמותג קופרה, שנוסד סך הכול בשנת 2018, הפך כל כך מהר לדגם נחשק ונכסף? ובכן, זה נכון שחברת קופרה נוסדה רק בשנת 2018 וחשפה את המכונית הראשונה שהיא ייצרה ב-2019, אבל השם "קופרה" קיים עוד משנת 1985.  

היסטוריה (קצרה) של חברת קופרה כחברה עצמאית

בשנת 1985, חברת סיאט התחילה לייצר דגמים כמו סיאט איביזה קופרה, סיאט לאון קופרה ועוד. הדגמים האלו היוו מעין גרסאות קצה עבור דגמים פופולאריים כמו האיביזה. עם מנועים אימתניים ומרכזי כובד נמוכים, גרסאות הקופרה הפכו לפופולאריים מאוד בישראל ובכלל בעולם. ייצור דגמי הקופרה תחת סיאט המשיכו כ-36 שנים תמימות. כעבור 36 שנים, בשנת 2018, קופרה נפרדה באופן רשמי מחברת סיאט והפכה למותג ספורט עצמי. נכון להיום, קופרה מייצרת גם רכבים היברידיים וחשמליים עם נתונים ספורטיביים להפליא.  

עיצובים בולטים במיוחד של רכבי קופה - CUPRA

רכבי קופרה הם מהבולטים ביותר שיש על הכביש, כמו למשל דגמי ה-קרוס-אובר החשמליים שלהם. מדובר בדגמי מכוניות קרוס אובר עירוניות, אבל בעיצוב ספורטיבי בולט לעין. אגזוזים כפולים, גלגלים במידה גדולה, מנועים חזקים וכל מה שרק תצטרכו מאוטו הספורט שלכם. אנחנו מדברים כמובן על דגם-FORMENTOR של קופרה. הדגם הזה נחשף לראשונה בשנת 2019 והפך לדגם הדגל של החברה. בחודש מאי 2021, קופרה חשפה את הדגם החשמלי המלא הראשון תחת הייצור שלה. בנוסף, קופרה גם ייצרה את דגם ה-קופרה אטקה, שהיא בעצם גרסת הקצה של סיאט אטקה. כמו כן, החברה ייצרה את קופרה בורן, שזהו רכב האצ'בק חשמלי ראשון של החברה. אין המון מידע לחלוק בנוגע לחברת קופרה, מאחר שהיא יצרנית רכבים חדשה מאוד בשטח. אבל יחד עם זאת, אנחנו מצפים לגדולות ולנפלאות מהחברה הזו, שצברה ניסיון של שנים רבות תחת הבעלות של חברת סיאט במשך 36 שנים.  

קופרה עיצוב ספורטיבי טהור

העיצובים של חברת קופרה הם מהעיצובים הבולטים ביותר לעין, כאשר המיקוד של החברה מתבסס על עיצוב ספורטיבי טהור. גם אם חברת קופרה תייצר בעתיד רכבי SUV, סביר להניח שהעיצובים של הרכבים האלו יגרמו לנו להזיל ריר. אז עד שנזכה לראות את עיצוב הקופה הבא של חברת קופרה, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכדי לשוחח על ליסינג פרטי ומימון רכבים. חברת קפיטל מוטורס היא אחת מסוכנויות הליסינג המובילות בישראל, כאשר יש באפשרותכם לקבל גם תנאים מעולים על מימון רכבים 100%.  

קפיטל מוטורס מימון טרייד אין ליסינג פרטי CUPRA

צי הרכבים של חברת קפיטל מוטורס כולל המון סוגים של רכבי ספורט (מלבד קופרה), כמו גם רכבי משפחה, רכבי מיני, רכבי SUV ו-4X4, ג'יפים עירוניים, ג'יפונים וכדומה. כל עוד אתם מעוניינים להתחדש ברכב, תוכלו ליצור עמנו קשר ולהנות מתנאים אופטימליים על עסקאות ליסינג פרטי, טרייד אין רכב, מימון רכבים, ליסינג תפעולי ועוד. ניתן ליצור קשר עמנו דרך אתר האינטרנט, אבל יותר מומלץ להרים טלפון ולקבוע פגישה בסוכנות. צוות קפיטל מוטורס ישמח לסייע לכם בכל מה שתצטרכו, צרו קשר עוד היום.

מאמרים על דגמי קופרה