איווקו

1 - דגמים זמינים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
איווקו היא יצרנית של משאיות ורכבים מסחריים, אבל היא מייצרת גם אוטובוסים ומנועים, כלי רכב צבאיים ועוד. חברת IVECO הוקמה בשנת 1975, ובשנת 2008 הכנסות החברה הסתכמו על סך של כ-10 מיליארד אירו. מדי שנה מייצרת החברה כ-200,000 כלי רכב מסוגים שונים וכ-460,000 מנועים המשווקים ברחבי העולם.  איווקו, יצרנית מנועים ורכבים מאיטליה, מיובאת באופן רשמי על ידי חברת סמל"ת בישראל, אך ניתן להזמין את רכבי החברה גם דרך ייבוא מקביל או ייבוא אישי. חברת איווקו היא אחת מהחברות הנפוצות ביותר בישראל ובאירופה, כאשר חלק נכבד מהשוק של הרכבים המסחריים הנמכרים בארץ שייך לחברה זו. עם נתח נכבד מהשוק של המסחריות ששייך לחברת איווקו, בשנת 2022 אנחנו צפויים עדיין להמשיך להנות מדגמים מוצלחים של משאיות, מסחריות ועוד. בין כלי הרכב המיוצרים על ידי חברת איווקו, תוכלו למצוא למשל משאיות כביש כבדות, משאיות בינוניות, משאיות חלוקה, מיניבוסים ועוד.   

כלי הרכב המיוצרים על ידי חברת איווקו IVEVO

מעבר למשאיות וכלי רכב מסחריים, חברת איווקו מייצרת גם כלי רכב צבאיים, כמו הדוגמה של IVECO LMV. מדובר בג'יפ אשר נמצא בשימוש של הצבא הבריטי, שנחשב ג'יפ קשוח במיוחד ומוצלח מאוד בשטח ובתוואים קשים במיוחד. אמנם הג'יפ של IVECO מדגם LMV נחשב מוצלח מאוד, אבל הוא לא מהווה את נתח הפרנסה העיקרי של החברה. בכדי להגיע לסכומי עתק של כ-10 מיליארד אירו בשנת 2008, חברת איווקו הייתה צריכה למכור מאות אלפי מכוניות ומנועים ברחבי העולם. ישראל כמו מדינות אחרות באירופה, היא מדינה שבה תוכלו למצוא המון מסחריות ומשאיות מתוצרת IVECO.  

עד כמה משאיות ומסחריות IVECO אמינות?

אם אתם עובדים עם משאיות או מסחריות, הדבר שהכי חשוב לכם הוא הנושא של התחזוקה והאמינות של הרכבים. דבר נוסף שחשוב לכם הוא, הנושא של הנוחות. מאחר שאתם מבלים שעות ארוכות בנסיעות ברחבי הארץ וסוחבים לעיתים גם משקלים גדולים, אתם צריכים רכבים נוחים.  הדעה הרווחת בשוק היא שמשאיות ומסחריות איווקו נחשבות אמינות מאוד. בין אם אתם צריכים משאית קטנה לחלוקה, מסחרית גדולה או כל כלי רכב אחר לצרכי עבודה, רכבי IVECO מציעים תמורה מעולה על המחיר שלהם. גם אם חלק מהדגמים יקרים יותר מדגמים אחרים, יש לכך סיבה הקשורה כנראה ברמת האבזור של הרכב.  

מקצועיות של שנים בהתאמת כלי העבודה לנהגו

חברת IVECO מתגאה בכך שהיא לא בהכרח מייצרת רכבים ומנועים, אלא מתמחה בהתאמה בין הצרכים של אנשי המקצוע לבין כלי העבודה שלהם. בעזרת ניסיון של יותר מ-50 שנים בתחום ייצור כלי רכב, חברת איווקו כיום ממקדת את מאמציה בייצור רכבי עבודה מפנקים, לא פחות מכך.  החברה מכירה ומבינה לעומק את הצרכים של נהגים אשר נוסעים במשך שעות ארוכות. הנהגים מעוניינים ברכבים נוחים לעבודה, כאלו שלא גורמים לנהגים לסיים נהיגה ארוכה עם שלל כאבי גב, צוואר, ברכיים וכדומה.  

ליסינג תפעולי רכבי IVECO

בין אם אתם מחפשים אחר משאיות איווקו או מסחריות IVECO, אנחנו מזמינים אתכם לקבל מאתנו את כל המידע בנוגע לליסינג תפעולי על משאיות, מסחריות ועוד. בחברת קפיטל מוטורס תוכלו למצוא צי רכבים הכולל מסחריות מסוגים שונים, משאיות חלוקה, רכבים פרטיים וכו'.  כשם שחברת IVECO מאמינה בהקפדה על פרטים קטנים בייצור הרכבים, כך חברת קפיטל מוטורס דוגלת שעסקאות ליסינג תפעולי אטרקטיביות במיוחד. בחברת קפיטל מוטורס תוכלו להנות מריביות נמוכות על ליסינג תפעולי, מימון רכבים, טרייד אין רכבים ועוד.
קטלוג רכבים
מאמרים על דגמי איווקו
אנא בחר יצרן רכב מהרשימה

ביקורות
מהרשת

4.9 מתוך 5
דברו איתנו במסנג'ר

קפיטל בלוג

למאמרים נוספים >

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו

נציגי קפיטל מוטורס זמינים תמיד לשירותיכם.
האפליקציה של קפיטל מוטורס
האפליקציה זמינה לכולם ומאפשרת מגוון פעולות מהירות כמו קבלת הצעת טרייד-אין לרכב הישן, העלאת מסמכים לרכישת רכב חדש, איתור סניפים ועוד.
כל הזכויות שמורות לחברת קפיטל מוטורס בע"מ - 2021