איווקו

מציג 1 דגמים

סקירה קצרה לאיווקו

איווקו

IVECO היא חברת רכב איטלקית שנוסדה בשנת 1975 ומייצרת רכבים מסחריים, אוטובוסים, רכבים וכלי רכב צבאיים. זוהי היצרנית הגדולה בעולם של מנועי דיזל, כאשר בישראל אנו זוכים לראות בעיקר משאיות הנושאות את שם המותג. חברת הרכב IVECO היא יצרנית רכב רב לאומית איטלקית עם מטה במילאנו. היא נוסדה בשנת 1975 והיא רשומה בבורסת מילאנו מאז 1977. החברה קיימת ביותר מ-100 מדינות ומוצריה נמכרים ביותר מ-100 שווקים ברחבי העולם. הדגמים המצליחים ביותר של החברה היו דיילי, יורוקרגו ועוד.  

רקע על חברת איווקו (IVECO)

IVECO היא יצרנית הרכב הרביעית בגודלה בעולם ויש לה מגוון רחב של מוצרים. לא רבים יודעים זאת, אבל למעשה החברה נוצרה ממיזוג של יצרניות הרכב האיטלקיות פיאט ולנצ'יה. החברה התחילה את דרכה כיצרנית טרקטורים וציוד חקלאי, אך עברה עד מהרה למכוניות-עבודה לאחר שהבחינה בביקוש הגובר להן. החברה נמצאת כיום בבעלות פיאט קרייזלר, שנמצאת בשליטה של FCA מאז ה-7 בינואר 2009, כאשר התמזגה עם קרייזלר גרופ LLC. עם מכירות של כ-27 מיליון דולר לשנת 2016, היא שחקן מרכזי בתעשיית הרכב המסחרי, בתעשיית המשאיות והרכבים הצבאיים. בעוד שהחברה מעסיקה כ-50,000 עובדים ברחבי העולם, השוק העיקרי שלה הוא אירופה.  

1980 ואילך – חברת IVECO

בשנת 1980 בנתה IVECO מנוע טורבו דיזל, שיועד בעיקר עבור כלי רכב תעשייתיים כבדים ורכבים צבאיים. במהלך השנים הללו, האסטרטגיה הארגונית של החברה הייתה מכוונת בעיקר למטרת קידום מותג. בתוך כך, הקונצרן הוביל להקמתן של חסויות אירועי ספורט, כגון המשחקים האולימפיים ב-1980 במוסקבה. כמו כן, החברה מצאה את עצמה נותנת חסות בגביע דייויס ב-1982, כמו גם משחקי אגרוף ברחבי העולם, משלחות באמזונס ועוד. כמו כן, החל משנת 1980 הוקמו בחברה שתי חטיבות חדשות: מנועי דיזל לאוטובוסים ורכבי כיבוי. עם צי דגמים שהולך וגדל, חברת איווקו היא כיום אחת מהשחקניות המרכזיות בתחום ייצור האוטובוסים והמשאיות. למעשה, בישראל, משטיות IVECO נחשבות בין המשאיות האמינות ביותר והפופולאריות בקרב קבלנים העוסקים בעבודות עפר, בנייה ועוד. נכון להיום, ל-IVECO יש 27 מפעלי ייצור ו-6 מרכזי מחקר הממוקמים ב-16 מדינות. בעוד שהחברה פועלת בסין, היא פועלת גם ברוסיה, אוסטרליה ואמריקה הלטינית.  

נהיגה חשמלית ברכבי IVECO

VECO פיתחה את הדיילי הראשון עם הנעה חשמלית ב-1986. מאוחר יותר, טכנולוגיה זו הורחבה לכלול משאיות ואוטובוסים עירוניים. IVECO הציגה את ה-New Daily עם הנעה חשמלית ו-0 פליטות מזהמות לאוויר, כאשר מערכת זו כללה סוללות תלת פאזי אסינכרוניות חשמליות. בתוך כך, הרכב פועל על 2-4 סוללות העשויות בטכנולוגיית מתקדמת מאוד מסוג Na/NiCl2, שזה אומר נתרן-ניקל כלור. זאת, בעוצמה נומינלית של 278 וולט. אמנם רכבי הדיזל של החברה נחשבים מאוד פופולאריים, אבל עם השנים החברה מתקדמת יותר ויותר לייצור רכבי עבודה חשמליים. אם תטיילו באירופה, למשל, אתם תופתעו לגלות שרוב המסחריות הן חשמליות עם 0 פליטות מזהמות. וככל הנראה, לשם מתקדמת חברת IVECO.  

היתרונות של חברת IVECO על פני חברות רכב

איווקו עובדת עם חברות מובילות בתעשיית הרכב כדי לספק להן פתרונות חדשניים לצרכיהן. לחברה נוכחות חזקה בבריטניה, צרפת, ספרד, איטליה, ברזיל וסין. מהבחינה הזאת, לחברה יש יתרון ברור בכך שהיא רב לאומית ומספקת מענה בחלקים רבים בעולם. אם תצטרכו חלקי חילוף כאלו או אחרים, יהיה לכם קל וזול להשיג אותם. לא תצטרכו לייבא חלקי חילוף ממדינות רחוקות או מארה"ב, אלא מאירופה בעיקר. בכך, המיסים של ייבוא החלפים יהיו נמוכים באופן יחסי. לקבוצת IVECO היסטוריה ארוכה של חדשנות ופיתוח בתעשיית הרכב, מה שהוביל להפיכתה לאחת השחקניות החשובות בשוק. וזהו יתרון ברור נוסף, מאחר שהחברה ידועה בכישורי ההנדסה והעיצוב הייחודיים שלה, כמו גם בייצור שלה. החברה מוכרת גם בזכות מפעלי הייצור היעילים ביותר וטכניקות הייצור שלה.  

מותג אמין, זול וחזק לצרכי עבודה – IVECO

בין אם אתם מעוניינים לברר לגבי ליסינג תפעולי או ליסינג פרטי ל-IVECO, אתם בוחרים נכון. עם מוניטין חזק והיותה שחקנית מרכזית בתעשיית רכבי העבודה, אתם מקבלים רכב חזק, אמין וזול באופן יחסי. צריכים מאיתנו מידע נוסף לגבי דגמי IVECO? צרו קשר כעת וקבלו פרטים מלאים.

מאמרים על דגמי איווקו