ליסינג מימוני פרטי הוא שיטה לרכישת רכבים חדשים שהופכת את חלום הנהיגה במכונית חדשה למשהו שכל אחד יכול להרשות לעצמו.

ליסינג מימוני פרטי

בארצות הברית הסידור הזה פועל כבר שנים ארוכות. דווקא במולדת הקפיטליזם הבינו שבעלות פורמלית על רכב היא דבר מיותר.

למה אנחנו מספרים לכם על זה? כי אם יש קאץ' בסיפור זו העובדה שבסידור הזה אתם בהחלט מקבלים רכב חדש מהניילון, אבל מבחינה פורמלית הוא לא באמת שייך לכם.

מי בכלל צריך בעלות על רכב?

לישראלים קצת יותר קשה עם הקונספט הזה. הם אוהבים לדעת שאם זה שלהם זה באמת 'שלהם', לכן לקח קצת זמן עד שהליסינג המימוני הפרטי התקבל במחוזותינו.

ליסינג מימוני פרטי

לפחות בהקשר הזה אפשר לרשום אופטימיות זהירה. לאור הביקוש המתגבר לליסינג פרטי בישראל בשנתיים האחרונות, אפשר להניח שחבלי הילדות כבר מאחורינו. הישראלים מתחילים להבין שרכב הוא 'נכס רע' ומעבר למודל של ליסינג פרטי עשוי להתגלות כהחלטה מאוד משתלמת.

באופן כללי המונח 'ליסינג מימוני פרטי' פחות מוכר בשוק הליסינג הישראלי. עבור רוב הצרכנים המונח ליסינג התייחס בעיקר לליסינג התפעולי הנפוץ בארגונים וחברות היי-טק. כאמור, זו כנראה נחלת העבר כי היום רוב הישראלים מבינים מה הליסינג הפרטי מימוני יכול לעשות בשבילם.

איך זה עובד תכלס?

אם בעסקת ליסינג לא קונים את הרכב אז מה בעצם 'קונים'? ובכן מדובר בעסקת חכירה בה משלמים על השימוש ברכב; ואיך מכמתים את ה'שימוש'? מאחר שכל רכב חווה ירידת ערך קבועה בשווי של 15% בשנה, סכום זה מגולם בפריסה של התשלום השנתי.

הרכבים המומלצים של חודש מרץ >>

בנוסף, בדרך כלל גם תידרש מקדמה בשווי 30% מערך הרכב שמגלמת את שאר התשלום. ביום סיום העסקה, לאחר שלוש שנים, תוכלו לקבל בחזרה חלק מהמקדמה או לגלגל אותה בהמשך לעסקת ליסינג חדשה.

זה אחד הדברים היפים והנוחים בליסינג המימוני הפרטי, הצרכן יכול להמשיך את העסקה ובאופן תמידי לנסוע במכונית חדשה בת פחות משלוש שנים, ובכל פעם לגוון עם מודל שונה ומתקדם יותר, כשבפועל הוא משלם בכל שלוש שנים (בפריסה נוחה) סכום השווה לעלות של חצי מכונית חדשה בכל פעם.

אם תנסו את הטריק הזה של לנסוע כל הזמן במכונית חדשה (בת פחות מ-3 שנים) עם בעלות מלאה, במקרה הטוב זה יעלה לכם עלות של מכונית וחצי בכל שלוש שנים.

'קפיטל מוטורס' המומחים לליסינג מימוני פרטי בישראל

כשמדובר בענף הרכב, אף סקירה על ליסינג מימוני פרטי לא תהיה שלמה אם לא נזכיר את קבוצת הרכב 'קפיטל מוטורס'. 'קפיטל מוטורס', קבוצת הרכב המובילה בישראל היא One stop shop לרכבים חדשים, שגם מחזיקה את קטלוג הרכבים החדשים הגדול והעשיר בישראל וגם מובילה את השוק עם פתרונות פיננסיים חכמים למימון רכב חדש, ובכללם גם עסקאות ליסינג מימוני פרטי.

כחלק מתפיסת העולם של 'קפיטל מוטורס', הדוגלת בכך שכל אחד יכול להרשות לעצמו להחזיק רכב חדש, החברה פיתחה מודל ליסינג מימוני פרטי ללא מקדמה, המתבסס על פריסה אחידה של הסכום במסגרת תשלום חודשי קבוע.

רוצים רכב חדש? כנסו לקטלוג המקוון של 'קפיטל מוטורס', בחרו מכונית ש'עושה לכם את זה' ובקרו בסניף 'קפיטל מוטורס' הקרוב לביתכם בו יתפרו עבורכם את מעטפת המימון הטובה ביותר שתמצאו בשוק.