פיג'ו 3008 1.2 אקטיב בדרך להשוואה...

ליסינג פרטי זה בעצם ליסינג מימוני שמוצע לצרכנים פרטיים. נכון שליסינג נתפס יותר כפתרון לחברות וארגונים, אבל בשנים האחרונות בעקבות אימוץ טרנדים שמקורם בשוק הרכב של ארצות הברית, יותר ויותר ישראלים מבינים את היתרונות העצומים הגלומים בליסינג הפרטי.

הרעיון בליסינג פרטי הוא שהצרכן משלם על השימוש ברכב והוא מוחזק בידיו להלכה, אבל הבעלות על הרכב נשארת בידי חברת הליסינג.

ליסינג פרטי ללא מקדמה

יש אנשים שזה מרתיע אותם, למרות שבסופו של יום מדובר בקושי פסיכולוגי.

מלבד העובדה שלא ניתן למכור את הרכב ולממש דרכו ‘כסף נזיל’, אין באמת משמעות לאותה פיסת נייר, מאחר שלא הושקע מראש ברכב כסף נזיל, ומאחר שרכב הוא ‘נכס גרוע’ שערכו יורד באופן קבוע (ודרסטי) בלי שניתן למנוע את הדימום – גם אם נעטוף אותו בצלופן ונשאיר אותו במוסך ערכו ירד ב-15% כל שנה.

גם בליסינג פרטי נהוג לשים מקדמה

אחרי שזה נאמר, רוב סוכנויות הרכב שמציעות ליסינג פרטי דורשות מקדמה כחלק מהדיל ומדובר במקדמה לא קטנה.

מה זה ‘לא קטנה’? בדרך כלל 30% מערך הרכב. כלומר, אם אנחנו מדברים על משפחתית איכותית ייתכן שתצטרכו להכניס את היד לכיס ולשים כחמישים אלף ש”ח על השולחן.

וזה סכום לא קטן לשים על השולחן ובהחלט מהווה חסם לצרכנים רבים. לכן, בשונה מארצות הברית בה כ-90% מעסקאות הרכב מושתתות על סוג כזה או אחר של ליסינג פרטי/מימוני, בישראל השיטה הזו רלוונטית ומשתלמת רק לחלק קטן מהצרכנים הפרטיים.

הבשורות הטובות הן שכל זה עומד להשתנות, כי ‘קפיטל מוטורס‘ קבוצת הרכב המובילה בישראל מציגה מוצר מהפכני – ליסינג פרטי ללא מקדמה.

כן, מהיום לא צריך לשים בוכטות על השולחן, אלא פשוט להסתפק בתשלום חודשי קבוע לאורך כל תקופת הליסינג (בדרך כלל שלוש שנים), שבסופן יכול הצרכן להחליט שהוא מסיים את החוזה, להשלים את רכישת הרכב, או להתחיל חוזה ליסינג חדש באותם תנאים עם רכב מהניילונים ובלי מקדמה.

שינתה את ענף הרכב הישראלי

ליסינג פרטי

זו לא הפעם הראשונה ש’קפיטל מוטורס’ מחוללת מהפכה בשוק הרכב הישראלי. החברה, שלה מספר רב של סניפים מצפון ועד דרום, ידועה בהכנסה של חידושים בענף. ‘קפיטל מוטורס’ היא מחלוצות המימון המלא לרכב חדש (מימון בגובה 100% עם בעלות מלאה מהרגע הראשון!) וגם במכירה של רכבים חדשים היא שינתה לחלוטין את חוויית הקנייה.

למדריך המלא לקניית רכב חדש >>

אם בעבר כל סוכנות רכב פעלה בשם יבואן מסוים ומכרה רק דגמים של שתיים או שלוש יצרניות אותן היא מייצגת בשוק המקומי הרי ש’קפיטל מוטורס’, עם כוח המיקוח שלה ויחסי העבודה שהיא רקמה עם השחקנים המרכזיים בתחום הרכב, מתפקדת כסוג של סוכנות-על ועוסקת ביבוא מקביל של דגמים נבחרים של כל היצרנים.

אין עוד חברה כזו בשוק הרכב הישראלי. מבחינת הצרכן מדובר ביתרון עצום. נאמר שאתם מתלבטים בין פולקסוואגן למזדה? בעבר הייתם צריכים ללכת לסוכנות פולקסוואגן, לשבת עם נציג המכירות, לקבל הצעה ואז לכתת רגליים לקצה השני של העיר לסוכנות רכבי מזדה, לשבת עם נציג המכירות, לקבל הצעה, ואז לחזור להתלבט בבית.

היום, בזכות ‘קפיטל מוטורס’ אתם יכולים לבחון את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהרכבים אל מול אותו נציג מכירות, באותו משרד, ובדרך כלל זה יעלה לכם פחות.

רכב חדש פטור מטסט

האם אוטו חדש פטור מטסט?

בעבר כל רכב בישראל היה נאלץ לעבור בדיקת תקינות במכון רישוי (‘טסט’) בכל שנה, כתנאי לקבלה או חידוש של רישיון הרכב, ולא משנה אם הוא

הלוואת בלון לרכב

הלוואת בלון לרכב: מה זה אומר?

בשנים האחרונות אנו פוגשים יותר ויותר מכשירים פיננסיים חכמים שמאומצים על ידי ענף הרכב בישראל. אחרי הליסינג הפרטי והמימון המלא לרכב חדש אנו פוגשים היום

כניסה למערכת

על מנת להכנס לאזור האישי עליכם להזין את מספר הטלפון הנייד שלכם,
לאחר הזנת המספר תקבלו קוד אימות לצורך אימות זהותכם.
הקלד את הקוד שנשלח אלייך מקפיטל מוטורס
אם לא קיבלת כזה, נסה לשלוח סמס שוב
ברוכים הבאים לקפיטל מוטורס!
עכשיו רק נשאר לנו להכיר טוב יותר :)