ליסינג תפעולי למכוניות יוקרה. האם קיים דבר כזה?

תאריך: 19/03/2019

סביר להניח שאם נבקש מכם לעצום את העיניים ולדמיין 'אוטו של ליסינג' רובכם תעלו בעיני רוחכם מאזדה 3 או פורד פוקוס. אף אחד לא ידמיין למבורגיני או מזראטי כ'אוטו ליסינג'. אבל מסתבר שגם במגרש הליסינג המציאות, לפעמים, עולה על כל דמיון.

ליסינג תפעולי למכוניות יוקרה

אף אחד לא ינחש...

לא במקרה אנחנו תופסים את עולם הליסינג התפעולי כעולם גנרי. הליסינג התפעולי נועד לספק פתרונות מיקור-חוץ לחברות וארגונים גדולים שנתקעו עם מחלקות רכב גדולות שזרות לתרבות הניהול בחברה.

חלק מהרעיון בניהול ציים גדולים הוא סטנדרטיזציה, שזה בדיוק ההפך ממה שהיינו מצפים ממי שבוחר להחזיק פרארי בחניה. בנוסף, ליסינג פרטי או מימוני נתפס כפתרון חסכוני. מי שבוחר להיות בעלים של מזראטי אינו טיפוס חסכוני, זה לא רכב שמתיימר לשחק במגרש הכדאיות הכלכלית.

אנשים שנוהגים על רכבי יוקרה מנסים להעביר מסר לסביבה – המסר הזה כולל אמירה ברורה אחת: "אני מליין". אז מה פתאום ליסינג? מי שנוהג על רכב כזה גם לא ישמח לוותר על הבעלות כל מהר.

ובכן, מסתבר שבפועל המציאות קצת יותר מורכבת. תנו לנו לשתף אתכם בסוד מקצועי גלוי בסוכנויות הרכב המובילות – לא כל מי שנוהג על מכוניות יוקרה כמו פורשה או למבורגיני יכול להרשות לעצמו להיות בעלים של מכוניות יוקרה כאלה. בפועל, כשתעצור לידכם פורשה ברמזור לא תתעסקו בשאלה אם היא בבעלות פרטית או בליסינג.

ליסינג תפעולי למכוניות יוקרה

יותר נוח בליסינג

ויש אפילו פרט יותר מפתיע. אם את הרציונל של ליסינג מימוני לרכב יוקרה אפשר להבין די בקלות, ליסינג תפעולי לרכבי יוקרה בכלל נשמע מוזר. יש להניח שהמרכיב התפעולי בליסינג כזה ייקר מאוד את עלות העסקה. במצב כזה ייתכן שבעלות מלאה יותר משתלמת.

והנה, בניגוד חד ל'היגיון' הזה הליסינג התפעולי לרכבי יוקרה מסתמן כטרנד חדש במחוזות האלפיון העליון. למה זה קורה? ובכן, יש משהו מאוד מפנק בליסינג תפעולי. לא צריך לבצע השוואת מחירי רכב ומישהו אחר לוקח את האוטו שלך לטיפול או לטסט ודואג לניקיונו.

באופן זה הרכב גם מטופל באופן קבוע אצל מישהו שמכיר אותו אישית, ומסגרת הליסינג גם מאפשרת גמישות רבה בהחלפת הרכב, ונהגי מכוניות-על ידועים בחיבתם לגיוון, כך שהחבילה הכוללת של ליסינג תפעולי לרכבי יוקרה עשויה להתגלות כמאוד אטרקטיבית גם בפן הכלכלי וגם בחיי היום-יום.

ליסינג לרכבי יוקרה של 'קפיטל מוטורס'

בישראל מי שמציע את המגוון הגדול ביותר של רכבי-על בליסינג תפעולי זו קבוצת הרכב 'קפיטל מוטורס' שנותנים מימון לרכב 100 תשלומים שנחשבת כסוג של כ-One stop shop לרכבים חדשים ובכללן רכבי יוקרה.

הקשרים הטובים שהחברה מקיימת עם כל יבואני הרכב בישראל מאפשרים לה לספק רכבי יוקרה כמו BMW, לקסוס, אלפא רומיאו ורכבי-על כמו מזראטי, פרארי או פורשה בעסקאות של ליסינג תפעולי שמציגות מסלולי מימון גמישים במיוחד.

'קפיטל מוטורס' מציעה גם פתרונות מימון חכמים נוספים, כמו למשל הלוואות בלון לרכישת רכבי-על. מתעניינים ברכבי יוקרה ורכבי-על? היכנסו לקטלוג הרכבים המקוון של 'קפיטל מוטורס', אתם הולכים להיות מופתעים.

טרייד-אין אקספרס על הרכב שלך 

הקלידו את מספר הרישוי של הרכב שלכם
אנחנו נשקלל את הנתונים 
ואתם תקבלו מאיתנו הצעת טרייד-אין משתלמת און-ליין תוך מספר דקות
המשך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו

נציגי קפיטל מוטורס זמינים תמיד לשירותיכם.
האפליקציה של קפיטל מוטורס
האפליקציה זמינה לכולם ומאפשרת מגוון פעולות מהירות כמו קבלת הצעת טרייד-אין לרכב הישן, העלאת מסמכים לרכישת רכב חדש, איתור סניפים ועוד.
כל הזכויות שמורות לחברת קפיטל מוטורס בע"מ - 2021