מתרגשים? רכבים חדשים 2020 בדרך לישראל

תאריך: 07/01/2020

לאחר שהסתיימה תערוכת פרנקפורט 2019 בחודש ספטמבר השנה, נחשפו גם דגמי הרכבים החדשים שיציפו את שוק הרכב העולמי ב- 2020. מבין כל אלו צפויות להגיע אל מדינתנו נבחרת לא מבוטלת של דגמי רכב קיימים וחדשים, בעלות גרסאות הנעה שונות ומשודרגות. 

כל הרכבים החדשים 2020 שיגיעו לישראל עברו בחלקם מתיחות פנים ועיצוב חדש, חלקן מבוססות על פלטפורמות גלובליות של חברות האם שלהן, בדומה לדגם סופר המיני אופל קורסה או יישור קו עם שפת העיצוב החדשה של המותג בדומה לאאודי A4. 

 

ב.מ.וו סדרה 2

יצרנית הרכב הגרמנית ב.מ.וו החליטה לחדש בשנה הקרובה עם סדרה 2 החדשה. למעשה היא מבוססת על סדרה 1 בכל הקשור לפלטפורמת FAAR של החברה שהוטמעה כבר בסדרה 1. המרכב הוא מרכב קופה בעל 4 דלתות, בדומה לסדרה 1 גם הוא מגיע עם מנוע הנעה קדמית ומנועים רוחביים. 

יצרנית הרכב כבר רואה את העתיד לבוא והושמה ברכב האפשרות להתקנת יחידת הנעה חשמלית. ב.מ.וו החדשה מציעה יחידת הנעה עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטר 3 צילינדרים בעל הספק מרבי של 140 כ"ס ויחידת הנעה נוספת 2.0 ליטר טורבו דיזל בהספק 190 כ"ס. גרסת M של סדרה 2 מצוידת ביחידת מנוע דומה אך כיאה לחטיבת הביצועים של ב.מ.וו ההספק המרבי כבר מגיע ל- 306 כ"ס. 

העיצוב החיצוני מגיע עם אותה נראות מוכרת כאשר חזית הרכב דומה לגרסה הקודמת. חטיבת הביצועים של החברה הוסיפה מספר שינויים חיצוניים בגרסת M שלה שמקנה לה מראה ספורטיבי יותר. סדרה 2 החדשה צפויה להגיע לישראל ברבעון הראשון של שנת 2020. 

ב.מ.וו סדרה 2

 

פולקסווגן ID.3 

מדובר בגרסה חשמלית לחלוטין שמזכירה את עיצוב הפולקסווגן גולף החדשה. מבחינת טווחי נסיעה ניתן יהיה להגיע עד 550 ק"מ בין הטענות ו- 204 כ"ס במידה ותבחרו בסוללה הגדולה מבין 3 סוללות שניתנות לבחירה. ההנעה היא הנעה אחורית. נכון להיום לא ברור האם הפולקסווגן ID.3 אכן תגיע לישראל.

 

הונדה ג'אז

הונדה ג'אז החדשה שצפוייה להגיע לישראל במהלך שנת 2020 מצליחה להגדיל את חלל הפנים ברכב עם אפשרות הזזת המושבים האחוריים על גבי מסילה. מדובר כמובן ביחידת הנעה ההיברידית, בעלת שני מנועים חשמליים משולבת עם מנוע בעירה פנימית בנזין. 

במקרה זה השימוש במנוע הבנזין ישמש כסוג של גנרטור להטענת סוללות החשמל ברכב כאשר כל כוח ההנעה עובר לגלגלים מסוללות החשמל ללא תיבת הילוכים. 

 

אופל גרנדלנד X PHEV

רכב הפנאי הקומפקטי של אופל מגיע בגרסת פלאג אין היברידית עם מנוע טורבו בנזין הפועל בסנכרון עם שני מנועים חשמליים. הספק המנוע מצליח להפתיע עם מנוע 1.6 ליטר והספק מרבי של 300 כ"ס כאשר מנוע הבנזין לבדו מספק כ- 200 כ"ס.

אופל גרנדלנד

אופל גרנדלנד

 

מאזדה CX-30 

דגם ה- CX-30 מבוסס על המאזדה 3 החדשה בשפה העיצובית שלו. מדובר ברכב פנאי מרשים למדי שבחיצוניותו בולט בעיקר בגריל הקדמי אגרסיבי ומכסה מנוע ארוך. בהמשך לחזות החיצונית המרשימה שלו, המאזדה CX-30 ממשיך את הקו החדש גם בחלל הפנים עם אבזור שכולל בחירה בגיוון צבעים, מסך מולטימדיה גדול בקוטר 8.8. אינץ' מתופעל ע"י חוגה ועוד. 

כחלק מהמהפכה שעוברת מאזדה בכל הקשור לרכביה היא פרסמה בעבר הלא רחוק כי היא מייעדת לשווק את רכביה כרכבי סמי-פרימיום ודבר זה בהחלט בא לידי ביטוי בהנדסת האנוש במאזדה XC-30 החדשה שכוללת מרווח פנים מצוין ושאר פיצ'רים ואבזורים ברמה גבוהה.

 

סיאט טראקו PHEV 

מדובר בגרסה היברידית נטענת (PHEV) לרכב הפנאי שאמורה לצאת לייצור סדרתי כבר במהלך שנת 2020. הסיאט טרקו החדשה תוצע עם מנוע חשמלי מבוסס סוללת ליתיום-יון 85 קילוואט שווה ערך ל-116 כ"ס. יחד עם מנוע בעירה פנימי טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטר תציג הטראקו הספק משולב של 245 כ"ס.

בדגם זה יתווספו מערכות חדשות נוספות כגון: מסך מולטימדיה ענק בגודל 9.2 אינץ' הכולל בתוכו מערכת ניווט משוכללת, בקרת נגרר לסיוע בתמרוני עליה ועוד. 

 

מיני קופר SE

המיני קופר החשמלית דגם SE צפויה לעשות עליה לישראל ברבעון הראשון של שנת 2020. היא שונתה בגריל הקדמי שלה לעומת הדגם הרגיל וזאת בנוסף לחישוקים שעוצבו בצורה שונה. הסוללה החשמלית ברכב, בעלת קיבולת של 32.6 קוט"ש, מצליחה לספק טווח נסיעה של 235 בין הטענות עם זמן טעינה שעומד על 30 דקות על קיבולת 80% אחוז הטענת סוללה.

את הדשבורד ברכב יעטר מסך מולטימדיה בגודל 6.5 אינץ', מעט צנוע אך מותאם לגודל הרכב. בנוסף, יושם גם צג מחשב בלוח המחוונים עצמו שיכלול פירוט על רמת טעינת סוללת הרכב וטווח הנסיעה שנותר. 

 

ניסאן ג'וק

חזרתו של הניסאן ג'וק בחזרה לחיק הקרוסאוברים העירוניים בארץ אולי תהווה נקודת מפנה עבור יצרנית הרכב היפנית ותזכיר לקהל הנהגים בארץ את אחד מדגמי הרכב ששלטו כאן לפני כ- 9 שנים. הדור השני של הניסאן ג'וק נראה כבר בוגר הרבה יותר, בעל עיצוב חיצוני ששונה בפרונט גם יחידות תאורה אגרסיביות וספורטיביות יותר.

גם פנים הרכב שופר ומציע מרווח גדול יותר. יחד עם צג מולטימדיה בגודל 8 אינץ', רמקולים מובנים, מושבי ספורט ובחירה בשילוב צבעים. 

בדומה לדגם הקודם גם כאן הג'וק מוצע עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.0 ליטר בהספק 115 כ"ס עם תיבת 7 הילוכים רובוטית כפולת מצמדים או תיבת 6 הילוכים ידנית. 

 

סקודה אוקטביה

הסקודה אוקטביה החדשה נראית כבר יותר מלוטשת לעומת הדגם האחרון שלה. כיוון שסקודה כעת משויכת לחברת פולקסווגן היא קיבלה גם את פלטפורמת MQB של הפולקסווגן גולף החדשה. העיצוב החדש כולל שבכה קדמית רחבה יותר, יחידות תאורה קדמית בעיצוב שונה, כולם על פי שפת העיצוב שהושאלה מהסקודה סקאלה.

יחידות ההנעה בסקודה אוקטביה מציעות נפחי מנוע 1.5 ו- 1.0 ליטר כאשר חלק מהגרסאות יקבלו גם מערכת נוספת מיקרו היברידית 48V. 

סקודה אוקטביה החל מ: 1,444 ₪

סקודה אוקטביה החל מ:

 

סקודה קאמיק

הסקודה קאמיק החדשה שאמורה להיות מושקת בתחילת שנת 2020 היא קרוסאובר עירוני קומפקטי שיתחרה אל מול רכבים כגון המאזדה CX-30 החדשה או הקיה סלטוס. הוא בעל מרכב קטן יחסית שנראה שאינו פוגע במרווח הפנים ברכב. 

גם מחירו אמור להיות אטרקטיבי יותר בהשוואה למחירי רכבים בסגמנט זה. מחירו צפוי לעמוד על 130 אלף שקלים לעומת 150 אלף שיציעו מתחריו. כל מבנה הרכב מבוסס על הסקודה סקאלה והוא ישווק עם 3 יחידות מנוע: בנזין 1.0 ליטר, דיזל 1.6 ליטר ומנוע 1.5 ליטר TSI שישווק בהמשך. 

 

טויוטה יאריס

בחצי השני של שנת 2020 צפויה להגיע לארץ הטויוטה יאריס החדשה, זו מבוססת על פלטפורמת GA-B שעיקרה קשיחות גבוהה יותר של מתלי הרכב שגם מציגים יכולת דינאמית משופרת ומשקל מרכב קל יותר בהשוואה לדגם הקודם. 

העיצוב החיצוני נראה מלוטש יותר וכולל גרסה היברידית משולבת מנוע בעירה פנימית בנזין בנפח 1.5 ליטר. לטענת יצרנית הרכב השילוב ההיברידי יצליח להפיק מהיאריס גם ביצועי מנוע טובים יותר לצד צריכת דלק משופרת וחסכונית בהשוואה לדגם הקודם.

טרייד-אין אקספרס על הרכב שלך 

הקלידו את מספר הרישוי של הרכב שלכם
אנחנו נשקלל את הנתונים 
ואתם תקבלו מאיתנו הצעת טרייד-אין משתלמת און-ליין תוך מספר דקות
המשך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו

נציגי קפיטל מוטורס זמינים תמיד לשירותיכם.
האפליקציה של קפיטל מוטורס
האפליקציה זמינה לכולם ומאפשרת מגוון פעולות מהירות כמו קבלת הצעת טרייד-אין לרכב הישן, העלאת מסמכים לרכישת רכב חדש, איתור סניפים ועוד.
כל הזכויות שמורות לחברת קפיטל מוטורס בע"מ - 2021