פיג'ו 3008 1.2 אקטיב בדרך להשוואה...

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

פילטרים סנן

דודג

המותג האמריקאי הוותיק דודג’ נוסד אי שם בשנת 1900 על ידי בני משפחת דודג’ ונמכר לקרייזלר בשנת 1928 כאשר מאז המכירה ועד היום פועל דודג’ תחת הקונצרן. במהלך השנים ייצרה החברה מכוניות נוסעים, מכוניות ספורט וכמו כן גם מיניוואנים, משאיות (שבין היתר צה”ל עשה בהן שימוש), טנדרים ואוטובוסים. חלק מדגמי דודג’ קיבלו מעמד מפואר גם כאשר מדובר בדגמי משאיות שונים או בדגמי דארט, בוויפאר בעלי העוצמה הרבה.

דודג’ ג’רני

בשנת 2007 הושק הדודג’ גרני כאשר זה החליף את הגרסה הקצרה של הקרייזלר וויאג’ר. בראייה אמריקאית, הרכב הינו מיניוואן קומפקטי וכאשר זה נוגע לישראל מדובר ברכב הנחשב לגדול עם מקום המאפשר הסעת שבעה נוסעים באותו הזמן. הדודג’ ג’רני מתבסס על פלטפורמה מוארכת המשותפת לדגמי אקליבר ואוונג’ר כאשר רכב זה קיים בעולם ולא בישראל גם עם הנעה כפולה.

הרכב הינו בעל מנוע 2.4 ליטר ותיבה אוטומטית בעלת ארבעה הילוכים שזה נלקח מהאוונג’ר. אי שם בשנת 2011 עבר הדודג’ ג’רני ריענון לחלקיו שונים בין היתר לחלקו הקדמי והאיכות של החומרים בתא הנוסעים עבר שדרוג רציני כאשר דבר זה מעמיד אותו במקום מתקדם בהרבה. הרכב מתאפיין בשפע אבזורים וכמו כן תאי אכסון רבים בתא הנוסעים אך הוא איננו עומד בציפיות.

הג’רני איננו מרווח בעבור הנוסעים כאשר זה צפוף לעומת המתחרות המקבילות אליו בגודל ותא המטען שלו הינו בעל נפח מקביל למיניוואנים קומפקטים במנוחים של ישראל. למרות שאיכות החומרים עלתה בצורה משמעותית ב2011, הפלסטיקים הינם פשוטים וחלולים ומסכי התצוגה אינם עדכניים. הג’רני איננו בעל בידוד טוב לרעשי כביש ורוח אך הוא מאפשר נהיגה נוחה.

דודג’ ראם

בשנת 2009 הוצג הראם החדש כאשר זה זכה בארצות הברית לכמה פרסים שונים ונחשבים. הרכב החדש הגיע לישראל לקראת שנת 2011. בהתחלה הרכב הגיע לארץ רק באפשרות למנוע אחד, מנוע דיזל 6.7 ליטר עם הנעה כפולה ותיבת הילוכים אוטומטית בעלת שישה הילוכים.

היום ניתן להשיג בישראל היצע רחב יותר של הדגם כאשר ניתן להשיג גם גרסה בעלת ארגז ארוך יותר וכמו כן אבזור רב יותר. כאשר מדובר בישראל, הרי שהדודג’ ראם מתחרה בסילברדו, בשברולט ובפורד F350 כאשר לו ייחודיות בעת שמציע אופציה מאוזנת מבין המתחרות. הוא נחשב לרכב המספק נוחות נסיעה ונהיגה ומציע צריכת דלק טובה יותר.

הדגמים שיוצרו ב- 2011 קיבלו תוספת כוח רצינית בקג”מ אך ההספק של הרכב נשאר זהה עם 355 כ”ס. הדגמים שיוצרו החל משנת 2013 קיבלו עדכון נוסף המציע 370 כ”ס והפעם המומנט נותר זהה. כאשר מדובר בטיפולים, יש לקחת מרווח של שנה או לבצע טיפול בכל 12 אלף קילומטרים.

הדודג’ ראם מוגדר ככזה שהינו בעל יכולות שטח גדולות ממה שרובם המוחלט של הנהגים יתנסו כך שסביר שלא תבדקו את גבולות הרכב וכאשר מדובר בנסיעה בשטח הרי שהרכב מספק זריזות כאילו היה רכב קטן בהרבה.

תא הנוסעים של הרכב בנוי מחומרים פשוטים אך בנוי כראוי. בשורה התחתונה, המחיר של הרכב דומה למתחרים הישירים שלו בגרסאות המוצעות בארץ אך הצורך בטיפולים צפופים מייקר את העלות המתמשכת שלו.

לשיחת ייעוץ חינם עם נציגי השירות של קפיטל מוטורס חייגו עכשיו

3580*

עפולה

החשמל 10, עפולה
טלפון: 04-857-7732
פקס: 04-852-0032

בני ברק

מצדה 7, בני ברק
טלפון: 03-648-5880
פקס: 03-648-5887

פתח תקווה

גזית 2, פתח תקווה
טלפון: 077-604-9199
פקס: 03-614-9559

כניסה למערכת

על מנת להכנס לאזור האישי עליכם להזין את מספר הטלפון הנייד שלכם,
לאחר הזנת המספר תקבלו קוד אימות לצורך אימות זהותכם.
הקלד את הקוד שנשלח אלייך מקפיטל מוטורס
אם לא קיבלת כזה, נסה לשלוח סמס שוב
ברוכים הבאים לקפיטל מוטורס!
עכשיו רק נשאר לנו להכיר טוב יותר :)