פיג'ו 3008 1.2 אקטיב בדרך להשוואה...

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

פילטרים סנן

אסטון מרטין

בשנת 1913 נוסדה אסטון מרטין ובמהלך השנים עברה משברים כמו גם פשיטות רגל והחלפת בעלות לא פעם. בשנות החמישים והשישים של המאה הקודמת השתתפה אסטון מרטין במרוצי פורמולה אחד ובשנים שקדמו למרוצים אלו השתתפה בעשרות מרוצים.

דגמי אסטון מרטין ככבו בסרטי ג’יימס בונד דבר שקנה למותג העילית הבריטי תהילה ומוניטין רבים וייחודיים לה. בניגוד למתחרים, בנטלי ורולס רויס, מתמקד המותג הבריטי אסטון מרטין במכוניות ספורט. בין כלל הדגמים, הציגה אסטון מרטין גם דגם פאר בעל ארבעה דלתות אך גם במקרה זה הרכב זכה לנופך ספורטיבי ונקרא לגונדה.

בשנות התשעים ועד לשנת 2007 הייתה אסטון מרטין בבעלות פורד כאשר כיום הינה חברה ציבורית הקושרת ומעמיקה קשרים עם מרצדס. היום החברה מציעה דגמי קופה ובקונברטיבל, מכונית ספורט ודגם פאר בעל ארבעה לתות עם הופעה ספורטיבית. רד בול ואסטון מרטין הכריזו גם על הכנת מכונית קיצון אשר אמורה לשמש כמכונית מירוצים עם רישוי לכביש.

אסטון מרטין וואנקוויש

האסטון מרטין וואנקוויש יועדה להפוך לגרסה הספורטיבית של דגם ה- DB9. מכונית זו עדיין נחשבת למכונית גדולת ממדים אך זו יוצר קצרה, פחות רחבה ויותר נמוכה אך יש לציין שכל זאת בצורה מעטה וללא הבדלים קיצוניים. ביצועי הרכב הינם טובים יותר מהדגם עליו היא מבוססת והכיול שלה מאפשר היגוי ספורטיבי. הוואנקוויש הופיעה בשנת 2002 בסרט “למות ביום אחר” מסדרת סרטי ג’יימס בונד וזאת לאחר שהוצגה על ידי המעצב הבריטי איאן קאלום ב- 2001 ונחשב לאחת המכוניות המתקדמות והמושכות באותו הזמן.

לאחר ההופעה בסרט זכתה המכונית להכרה בדבר אחת מבין המכוניות היפות שהופיעו בקולנוע כאשר המכונית שנחשבת ליפה ביותר שהוצגה על פני המסכים הינה ה- DB5 שכידוע, הופיעה בלא פחות משישה סרטי ג’יימס בונד שונים.

הדור השני של הוואנקוויש הוצג בשנת 2012 כאשר זה מציע שלדה משופרת מאשר זו של הדור הראשון וזו קיבלה הפחתה משמעותית במשקל. המנוע של הרכב הינו V12 אטמוספרי המספק 573 כוחות סוס ובעל תיבת הילוכים אוטומטית ללא אפשרות בחירה עם לא פחות משמונה הילוכים. הרכב מציע מרווח רחב לנוסעים וכמו כן גם תא מטען רחב.

אסטון מרטין DB11

לאחר שה- DB9 כיכבה במשך 13 שנים, בשנת 2016 הציגה אסטון מרטין את ה- DB11 כאשר זו נחשבת לראשונה מהדגמים של היצרן אשר מאופיינת בשפת העיצוב העדכנית. קדמת הרכב עדיין דומה ליתר הדגמים של היצרן אך ניתן למצוא מאפיינים שונים אשר מציגים סגנון חדש ושונה ממה שהיה מקובל אצל יצרן העילית הבריטי אסטון מרטין.

בין ההבדלים בין ה-11 ל-9 ניתן למצוא שה- DB11 הינו דגם גדול יותר ואפילו באופן משמעותי כמו גם ברוחב הרכב וגם בסיס הגלגלים גדול יותר. יחידת ההנעה של הרכב חדשה עם מנוע 12V כאשר זה בעל נפח של 5.2 ליטר עם שני מגדשי טורבו ובעל הספק של 608 כוחות סוס דבר שמקנה לדגם החדש את הכתר בתור הדגם החזקה ביותר שנראה עד היום ממותג העילית הבריטי. הרכב בעל תיבת הילוכים אוטומטית עם שמונה הילוכים כאשר זה ניחן בהנעה אחורית.

לשיחת ייעוץ חינם עם נציגי השירות של קפיטל מוטורס חייגו עכשיו

3580*

עפולה

החשמל 10, עפולה
טלפון: 04-857-7732
פקס: 04-852-0032

בני ברק

מצדה 7, בני ברק
טלפון: 03-648-5880
פקס: 03-648-5887

פתח תקווה

גזית 2, פתח תקווה
טלפון: 077-604-9199
פקס: 03-614-9559

כניסה למערכת

על מנת להכנס לאזור האישי עליכם להזין את מספר הטלפון הנייד שלכם,
לאחר הזנת המספר תקבלו קוד אימות לצורך אימות זהותכם.
הקלד את הקוד שנשלח אלייך מקפיטל מוטורס
אם לא קיבלת כזה, נסה לשלוח סמס שוב
ברוכים הבאים לקפיטל מוטורס!
עכשיו רק נשאר לנו להכיר טוב יותר :)