מימון לרכב חדש – המסלול המשתלם ביותר

איך עובד מימון לרכב

אם אתם לקראת רכישת רכב ב-2021, אתם וודאי שואלים את עצמכם לא מעט שאלות. למשל, האם עדיף לרכוש רכב חדש במימון 100%? אולי בכלל עדיף לפתוח את לוח יד2 ולחפש אחר רכב משומש?

ובכן, יש לנו מספר דברים שאנחנו רוצים לשתף אתכם בהם, אז בואו נדבר על קניית אוטו, מימון רכבים ומה שבין לבין. 

מעוניינים לרכוש רכב, אבל לא בטוחים היכן להתחיל לחפש בכלל? אולי אתם צריכים לבקר במגרשי המכוניות ובסוכנויות הרכבים? אולי בכלל לפתוח את לוחות מכירת הרכבים באינטרנט?

בין אם אתם מעוניינים לרכוש רכב חדש או משומש, אנחנו אישית ממליצים לכם לקחת בחשבון את תנאי המימון המעולים שקיימים כיום בעבור רכישת רכבים חדשים, גם משומשים.

אפשר תמיד לנסות עוד סיבוב אצל המוסך בניסיון לתת לגרוטאה המקרטעת עוד כמה חודשים; אפשר לקנות רכב יד שנייה שהוא תמיד בבחינת 'חתול בשק' (והרבה פעמים יתברר לכם אחרי הקנייה ש"החתול" הזה מאוד חולה); או להמר על רכב מליסינג ויד שנייה ולתת ל'חוק מרפי' הזדמנות נוספת להפגין את היכולות שלו.

רכב חדש? אין מצב, מאיפה נביא עכשיו שמונים אלף שקלים?

 

איך עובד מימון לרכב

לפני שאתם מרימים ידיים כדאי שתדעו שקיימת אופציה נוספת. קוראים לזה 'מימון לרכב' וניתן היום לקנות רכב חדש במימון מלא. כן, מימון של 100%. אם בשלב הזה אתם מפגינים סקפטיות בריאה ושואלים את עצמכם – מה הקאץ'? אנחנו יכולים להבין אתכם.

יש הרבה בלגן בתחום מימון הרכב. יש מי שיציע לכם איך עובד מימון לרכב אבל הוא בעצם לא מציע לכם בעלות על רכב אלא רק עסקת ליסינג, שבסופה אפשר לממש בעלות, וכשעושים את המתמטיקה זה מתגלה כפטנט לא ממש משתלם; יש מי שמציע מימון בריביות גבוהות; ויש מי שמציע מימון חלקי בלבד. החדשות הטובות: לאף אחד מהגורמים האלה לא קוראים 'קפיטל מוטורס'.

'קפיטל מוטורס' נחשבת לסוכנות הרכב המובילה בישראל ומאחר שהיא פועלת מול כל הבנקים וכל יבואני הרכב, היא נהנית מאיתנות כלכלית יוצאת דופן וכוח מיקוח רב מול היבואנים והבנקים – וזה כולל מכירת רכבים חדשים ביבוא מקביל ובשיתוף פעולה עם כל היבואנים המובילים בישראל.

לכן, בשונה מגורמים אחרים שפועלים בשוק מימון רכב, היא היחידה שמציעה רכב חדש במימון מלא בלי אותיות קטנות ובלי טריקים ושטיקים, בריביות הכי נמוכות שתמצאו בשוק מימון הרכב בישראל. באחריות.

 

בדיקת זכאות למימון רכב

אז האם עסקאות של ליסינג פרטי וטרייד אין אקספרס הן כדאיות ואטרקטיביות עבור הלקוח הפרטי? ובכן, תלוי את מי שואלים. אם אתם שואלים את חברת קפיטל מוטורס, אנחנו שמחים להציג בפניכם תנאי מימון 100% על רכישת רכבים חדשים, לרבות רכבים משפחתיים ורכבי SUV, רכבי ספורט ורכבי יוקרה, ג'יפים ועוד. 

בשורה התחתונה, אתם מעוניינים לרכוש רכב חדש מבלי שזה יצריך ממכם לשלם תשלומים חודשיים בגובה המשכנתא שלכם, נכון? אז אם כך, אנחנו מזמינים אתכם לבצע אצלנו בדיקת זכאות למימון רכב בחברת קפיטל מוטורס.

 

ממי כדאי לקחת הלוואה למימון רכב?

קיימים כיום בשוק ההלוואות מספר שחקנים שישמחו לתת לכם הלוואה לכל מטרה וכמובן גם הלוואה למימון רכב. אז ממי הכי משתלם לקחת? מהבנקים? מחברות כרטיסי האשראי? היבואנים או סוכנויות הרכב? כל אחד מהגורמים הנ"ל מביא איתו מספר יתרונות וחסרונות אל מול הגורמים האחרים שמציעים לכם הלוואה למימון רכב.

מה שיהיה עליכם לדעת הוא איזה גורם מימון הוא הכדאי ביותר עבורכם ומי יהיה זה שיציע לכם את מספר היתרונות הגדול ביותר עם מספר החסרונות הקטן ביותר. יחד עם זאת ההמלצות כאן הן עבור כל אדם בנפרד ולא יכולות להיות כוללות כיוון שכל אדם עושה את חישוביו לפי יכולותיו הכלכליות ותנאי העסקאות המוצעות על ידי גורמי המימון שעלולים להשתנות במהלך הזמן.

 

שירות פיננסי – קפיטל מוטורס עובדת אל מול גופי מימון והבנקים

אנו עובדים אל מול ובשיתוף מרבית הבנקים בישראל, אל מול גופי מימון מכובדים וחברות הביטוח. מאחר שבידינו כוח קנייה לא מבוטל בכלל, אנחנו יכולים לאתר בעבורכם את תנאי העסקאות הכי משתלמות עבור מימון רכב ב-100% מימון. 

בכל מקרה שבו אתם צריכים אחוזי מימון מופחתים, כמובן שנתאים לכם את תוכנית רכישת הרכב בהתאם. בין אם אתם צריכים 40% מימון על רכישת רכב, 70% או 100% מימון, אנחנו כאן בכדי למצוא עבורכם את המימון האידיאלי ובריביות הנמוכות ביותר. במקביל לאותה בדיקת זכאות למימון רכב חדש,, אנחנו גם נמצא עבורכם את שירותי הביטוח בתנאים האטרקטיביים ביותר.

 

מסלולים נוספים במסגרת רכישת רכב

אז, רכב משומש, או רכב במסגרת ליסינג פרטי? אולי בכלל רכישת אוטו ב-100% מימון ובתשלומים חודשיים נוחים?

רגע לפני שאתם רוכשים רכב יד שניה, אתם תמיד תצטרכו לברר את ההיסטוריה של הרכב, את סוגי הטיפולים שהוא עבר, התיקונים ועוד. 

כשאתם רוכשים רכב חדש בתנאי מימון מעולים, אתם למעשה נהנים מראש שקט לחלוטין, ככה שאפילו את היסטוריית הטיפולים של הרכב אתם לא תצטרכו לבדוק (הרי אין היסטוריה לרכב כי הוא אוטו חדש).

אז מהבחינה הזאת, כולנו הבנו, רכב יד שניה יצריך ממכם בדיקות מקיפות ואבחונים, לעומת רכב חדש שיספק לכם נהיגה איכותית ובראש שקט.

 

מה עם ביטוח לרכב?

כמו שאמרנו, סוכנויות רכבים גדולות עובדות אל מול גופים גדולים בישראל, כולל גופי מימון.

כשאתם רוכשים רכב חדש במימון, אצל סוכנויות הרכב אתם תקבלו מחירים טובים גל על ביטוחי הרכבים, מה שלא ניתן להשיג בשוק המשומשות. קניתם רכב משומש? בביטוח אתם תצטרכו לטפל לבד כנראה. 

רכשתם רכב חדש במימון ומסוכנות בעלת מוניטין? תוכלו ליהנות ממחירים מעולים על ביטוחי הרכב.

לא משנה מאיזה כיוון נסתכל על זה, יש בעיקר יתרונות ברכישת רכבים במימון אצל סוכנויות רכב מובילות. 

 

מימון לרכב – מה אסור בשום פנים ואופן לעשות

קיימים מספר לא מועט של גורמים חוץ בנקאיים שישמחו לתת לך הלוואה, ובדיוק בשל כך ראוי לבחון ולערוך השוואה אם על ידי בדיקה עצמאית או דרך חברות העומיסקות בכך לצורך מיקוח וקבלת תנאי ההלוואה הטובים ביותר. 

אל תשכחו שמדובר פה בגורמים חוץ בנקאיים, מה שאומר שההלוואה מלכתחילה תהיה בעלת ריבית גבוהה יותר. יהיה עליכם להבין מהם תנאי ההלוואה, מה הריביות הניתנות עליה, מה קורה בעת הפעלת קנסות במידה ולא ישולם בזמן ההחזר החודשי על ההלוואה וכו'. 

בדרך כלל תמצאו גמישות יתר על ידם בהשוואה למוסדות הבנקים בכל הקשור לקבלת אישור ההלוואה, לעיתים, אם אינכם מצויים בקשיים כלכליים או מחויבים להלוואות קודמות, תוכלו לקבל כבר בתוך דקות אישור קבלת הלוואה לרכישת רכב.

החיסרון של אותן חברות חוץ בנקאיות הוא בעיקר בתנאי הריביות שינתנו לכם שיהיו יקרות יותר בהשוואה לבנקים. אם תיקחו הלוואה על סך 120-130 אלף שקלים תמצאו שהריביות על החזר ההלוואה יהיו יקרות יותר בכ- 2000 עד 3000 שקלים בהשוואה לבנקים. 

לעומת זאת, רבות מהחברות החוץ בנקאיות יאפשרו לכם לקבל הלוואה ללא ביטחונות וערבים. בנוסף לכך גם תינתן לכם גמישות יתר בכל הקשור לתקופת החזר התשלומים.

 

אני רוצה רכב במימון מלא – מה עליי לעשות?

נכנסים לאחד מסניפי קפיטל עם הניירת הדרושה, הכוללת תלושי משכורת, פירוט הלוואות, פירוט חשבון וצילום תעודת זהות. יועץ המימון של 'קפיטל מוטורס' יסייע לכם לבחור את מסלול המימון הכי משתלם עבורכם. ברגע שמתקבל אישור מוועדת האשראי (הליך מהיר שמסתיים בדרך כלל תוך כמה שעות) בוחרים רכב ומריחים את הניילונים.

יתרון מרכזי נוסף שיש לקפיטל מוטורס זו העובדה שמהרגע הראשון הרכב רשום על שמכם ויש לכם חופש מוחלט למכור אותו, גם בתקופת החזר ההלוואה, או לעשות טרייד אין ולשדרג לרכב אחר.

מאמרים נוספים לאותו יצרן

מתעניינים ברכב חדש?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מעבר לקטלוג הרכבים החדשים שלנו

רכבים שיכולים לעניין אותך