בדיקת זכאות למימון רכב - בדיקת זכאות למימון

22/07/2020
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מחפשים אחר שירות מהיר, יעיל ואטרקטיבי בנושאי רכישת רכב חדש ב-2020? אנחנו ממליצים לקחת כמה רגעי הפסקה משגרת היום שלכם, ולבחון הצעות אטרקטיביות לרכישת רכבים אצל קפיטל מוטורס – 100% מימון על קניית אוטו חדש, טרייד אין אקספרס, שירותים פיננסיים ועוד. 

אין ספק, כולנו עדים לגדילה משמעותית בכמות הרכבים החדשים על הכבישים בשנים האחרונות, חלקם הגדול רכבים אשר נרכשים בתנאי מימון אטרקטיביים במיוחד. כשסוכנות רכבים מאפשרת לכם תנאי מימון ב-100%, אתם למעשה יכולים לרכוש מכוניות מסוגים שונים ובתקציבים שונים, לרבות רכבי פאר ויוקרה שתוכלו לשלם עליהם באופן חודשי (תשלומים, בלשון העם). כל מה שצריך לדעת על רכישת רכב ובדיקת זכאות למימון רכבים ב-2020:

 

רכישת רכב חדש ובדיקת זכאות למימון האוטו

אז האם עסקאות של ליסינג פרטי וטרייד אין אקספרס הן כדאיות ואטרקטיביות עבור הלקוח הפרטי? ובכן, תלוי את מי שואלים. אם אתם שואלים את חברת קפיטל מוטורס, אנחנו שמחים להציג בפניכם תנאי מימון 100% על רכישת רכבים חדשים, לרבות רכבים משפחתיים ורכבי SUV, רכבי ספורט ורכבי יוקרה, ג'יפים ועוד. 

בשורה התחתונה, אתם מעוניינים לרכוש רכב חדש מבלי שזה יצריך ממכם לשלם תשלומים חודשיים בגובה המשכנתא שלכם, נכון? אז אם כך, אנחנו מזמינים אתכם לבצע אצלנו בדיקת זכאות למימון רכב בחברת קפיטל מוטורס.

 

שירות פיננסי - קפיטל מוטורס עובדת אל מול גופי מימון והבנקים

אנו עובדים אל מול ובשיתוף מרבית הבנקים בישראל, אל מול גופי מימון מכובדים וחברות הביטוח. מאחר שבידינו כוח קנייה לא מבוטל בכלל, אנחנו יכולים לאתר בעבורכם את תנאי העסקאות הכי משתלמות עבור מימון רכב ב-100% מימון. 

בכל מקרה שבו אתם צריכים אחוזי מימון מופחתים, כמובן שנתאים לכם את תוכנית רכישת הרכב בהתאם. בין אם אתם צריכים 40% מימון על רכישת רכב, 70% או 100% מימון, אנחנו כאן בכדי למצוא עבורכם את המימון האידיאלי ובריביות הנמוכות ביותר. במקביל לאותה בדיקת זכאות למימון רכב חדש,, אנחנו גם נמצא עבורכם את שירותי הביטוח בתנאים האטרקטיביים ביותר.

 

מחירי ביטוחים אטרקטיביים - קפיטל מוטורס תנאי מימון 100%

אנחנו עובדים אל מול חברות ביטוח מובילות במשך הישראלי, ובגלל שאנחנו סוכנות רכבים גדולה אשר מספקת לאותן חברות ביטוח לא מעט עבודה, יש בידינו כוח מיקוח נכבד על מחירי ביטוח. אתם מוזמנים להתייעץ עמנו עוד היום אם ברצונכם לברר מחירי ביטוחים על רכבים שנרכשים בחברת קפיטל מוטורס. 

כמובן, במקביל להצעת המחיר שתקבלו מאיתנו, אנחנו מפצירים בכם לקבל הצעות מחיר נוספות ולבצע השוואת מחירים בין חברות הביטוח, בין גופי מימון, בין הבנקים וכו'. רק כך, תוכלו להיות בטוחים שאתם אכן נהנים מהעסקה הכי אטרקטיבית ומהתנאים האידיאליים על רכישת רכב חדש.

 

רכישת רכב בתנאי מימון מעולים ובריביות נמוכות

בבואכם לרכוש אצלנו רכב, אנחנו נציע לכם לשבת עם יועצים פיננסיים מטעמנו, שיציעו לכם את התנאים האטרקטיביים עבור קניית אוטו חדש. כדאי לדעת, חברת קפיטל מוטורס מחזיקה ביותר מ-250 דגמים שונים של מכוניות ורכבים פאר, רכבי 4X4 ועוד. 

אנחנו מציעים ללקוחותינו רכבים חדשים יד 00 ק"מ 00, ובמקביל לכך גם רכבי טרייד אין משומשים. חשוב לדעת, כל רכב אשר נמכר לחברת קפיטל מוטורס במסגרת עסקאות של טרייד אין, הוא רכב אשר עובר השבחה ושיקום לאחר מסירתו לסוכנות, כמו כן גם את כל התיקונים הנדרשים.

 

קפיטל מוטורס סוכנות רכב וליסינג פרטי

אנו לעולם לא נמכור ללקוחותינו מוצר פגום, מאחר שאנחנו מתעסקים עם מכירת מכוניות – כלי שיכול בקלות להיות מסכן חיים אם אינו מתוחזק נכון. כמובן, המצוין לעיל רלוונטי לגבי רכבים משומשים. כשאתם רוכשים מאיתנו רכב חדש בתנאי מימון 100% או פחות ממאה אחוזים של מימון, אתם מקבלים מאיתנו רכבים חדשים אם זה מה שאתם אכן מחפשים לרכוש. 

חשוב לזכור, בניגוד לכל מיני מגרשי רכב קטנים שפזורים ברחבי הארץ, סוכנות קפיטל מוטורס היא חברה שאתם יכולים לחזור אליה בכל טענה ותהייה, סוגייה או בקשה. אנחנו כאן עבור כל דבר, בין אם אתם לפני רכישת רכב, במהלך או אחרי רכישת רכבכם.

 

תמיד יש אל מי לפנות ועם מי לדבר – קפיטל מוטורס

בכל בעיה שהיא, צוות שירות הלקוחות שלנו יעמוד לשירותכם ויספק מענה מוחלט עד שתבוא על סיפוקכם. קפיטל מוטורס משרתת נאמנה לקוחות קבועים מכל קצוות הארץ, לקוחות שמגיעים בכל שנתיים שלוש לבצע עסקאות טרייד אצלנו. 

אנחנו תמיד נהנים להכיר לקוחות חדשים ולשרתם באופן המקצועי ביותר, אבל אנחנו עוד יותר נהנים כאשר לקוח חוזר אלינו לאחר 3 שנים ומבצע עסקה חדשה לרכישת רכב. בסופו של דבר, אם לא היינו כל כך מקצועיים במה שאנחנו עושים, אף לקוח לא היה מקפיד לחזור אלינו בשנית ובשלישית.

 

ייעוץ לפני רכישת רכב ושירותים פיננסיים

גם אתם מוזמנים להימנות בין לקוחותינו הרבים, בין אם אתם מחפשים אחר רכישת רכב מסחרי או רכישת רכבי ספורט, קניית אוטו משפחתי או רכישת ג'יפ בתנאי מימון 100%.

בין אם ככה או ככה, אנחנו אמונים על מתן השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר, כל לקוח אצלנו הוא שווה וכולם מקבלים מאיתנו את הייעוץ הכי מדויק לפני רכישת רכב חדש בתנאי מימון. 

הגיעו אלינו עוד השבוע, בדקו בדיקת זכאות למימון רכב חדש, או טרייד אין, ליסינג פרטי ועוד. אם אינכם בטוחים בסוג הרכב שברצונכם לרכוש, אנחנו נצוות אליכם יועץ מקצועי לרכישת רכב חדש, שיבחן את הצרכים שלכם מהרכב ויתאים בעבורכם את ארבעת הגלגלים האידיאליים. בהצלחה! 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו

נציגי קפיטל מוטורס זמינים תמיד לשירותיכם.
האפליקציה של קפיטל מוטורס
האפליקציה זמינה לכולם ומאפשרת מגוון פעולות מהירות כמו קבלת הצעת טרייד-אין לרכב הישן, העלאת מסמכים לרכישת רכב חדש, איתור סניפים ועוד.
כל הזכויות שמורות לחברת קפיטל מוטורס בע"מ - 2021