קניית רכב חדש – המדריך המלא

תאריך: 22/01/2019

מי שלא חווה את תהליך קניית רכב חדש כנראה לא התרגש בקבלת משהו חדש אף פעם. מי לא אוהב את הרגע בו נכנסים לאסוף את המכונית החדשה מסוכנות הרכב, ברגע הזה בו הדילמה המרכזית היא האם לקרוע את הניילונים כבר עכשיו, או להתאפק עד הבית ולתת לילדים ליהנות מהחוויה.

אבל חכו שניה, הקדמנו את המאוחר, כי עד שקורעים את הניילון צריך לעבור תהליך די ארוך ואפשר לקבל הרבה החלטות שגויות בדרך. מעוניינים לקנות רכב חדש? כך תעשו את זה נכון.

קניית רכב חדש

קניית רכב חדש: לקנות את הרכב שאתם באמת צריכים

זה אולי נשמע טריוויאלי, אבל הרבה מאוד אנשים עושים את הטעות הזו ורוכשים רכב שאינו בהכרח מתאים ונכון עבורם. כשאנחנו אומרים 'מתאים' אנחנו מתכוונים לשורה ארוכה של נקודות.

לרשימת הרכבים המומלצים של חודש ינואר 2019 >>

יש מי שקופץ מעל הפופיק וקונה רכב חדש שאינו יכול להרשות לעצמו, יש מי שמתאמי חסכנות קונה רכב לא איכותי מספיק ובהמשך משלם על זה ביוקר. יש כאלה שלא לוקחים בחשבון את צרכי המשפחה המתרחבת וכאלה שלא לוקחים בחשבון את מצוקת החניה באזורם וקונים רכב 'ארוך מידי'.

בשורה התחתונה לפני שאתם נכנסים לסוכנות הרכב. תעשו רשימה של צרכים, חשבו על הרגלי הנסיעה שלכם לפני קניית רכב חדש - האם אתם מרבים לערוך נסיעות בינעירוניות או שהשימוש העיקרי לרכב יהיה בתוך צפופה וכו'.

קניית רכב חדש: לקנות את הרכב בסוכנות שמציגה מבחר

קניית רכב חדש מסוכנות

מרבית סוכנויות הרכב מחזיקות מבחר מצומצם של דגמים של שנים שלושה יצרנים המיוצגים על ידי היבואן.

המצב הזה לא מאפשר ללקוח בחירה אמיתית בנקודת המכירה ודורש ממנו הרבה כיתות רגליים. לרוב האנשים יש תמונה כללית של סוג הרכב שהם רוצים, אבל ברוב הסוכנויות הם ימצאו רק דגמים ספורים בכל קטגוריה.

כאשר הפיתוי להתקדם לעסקה יש נטייה להתפשר. לכן מומלץ לפנות לסוכנות שעוסקת ביבוא מקביל, כמו למשל 'קפיטל מוטורס' שפועלת מול כל היבואנים ומחזיקה קטלוג עשיר הכולל דגמים שונים של יצרנים מגוונים בכל קטגוריה.

קניית רכב חדש: להבין מה בדיוק קונים

רכבים רבים מופיעים בהרבה דגמים ותצורות בקטלוג רכב, ההבדלים בין מה שעל הנייר נראה כמו 'אותה מזדה' יכולים להיות מאוד משמעותיים ברמת האבזור ומרכיבים נוספים ולכן חשוב ולהבין בדיוק מה אתם קונים כי לכל תצורה יש השלכה על המחיר ולפעמים הפערים יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים.

העניין הזה חשוב מאוד גם כאשר עורכים השוואת מחירים בין שתי סוכנויות שמציעות את 'אותו רכב', האם זה באמת אותו רכב? רק כשיורדים לפרטים הקטנים אפשר באמת להבין האם העסקה משתלמת.

קניית רכב חדש: לנצל את יתרונות המימון

בגלל מדיניות המיסוי רכב חדש זה מצרך יקר בישראל, מעט מאוד אנשים יכולים להרשות לעצמם להוציא מחשבון העובר ושב סכום שמאפשר לקנו במכה ובמזומן רכב חדש.

לכן קיימים בשוק פתרונות מימון ואשראי, עליהם תוכלו לקרוא בהרחבה כאן, והפתרונות האלה עשויים לתת לכם הרבה יותר מרחב נשימה ממה שאתם חושבים.

למשל, ב'קפיטל מוטורס', אחת מחברות הרכב המובילות בישראל אפשר למצוא פתרונות מימון של עד 100% וגישה הגורסת כי כל אחד יכול ליהנות מרכב חדש.

כמו שהזכרנו קודם לא צריך 'לקפוץ מעל הפופיק', אבל באותה נשימה לזכור שקיימים מנגנונים בשוק שהופכים את הרכב החדש להרבה יותר קרוב ונגיש ממה שאתם חושבים. למידע נוסף חפשו את סניף 'קפיטל מוטורס' הקרוב למקום המגורים שלכם.

 

טרייד-אין אקספרס על הרכב שלך 

הקלידו את מספר הרישוי של הרכב שלכם
אנחנו נשקלל את הנתונים 
ואתם תקבלו מאיתנו הצעת טרייד-אין משתלמת און-ליין תוך מספר דקות
המשך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו

נציגי קפיטל מוטורס זמינים תמיד לשירותיכם.
האפליקציה של קפיטל מוטורס
האפליקציה זמינה לכולם ומאפשרת מגוון פעולות מהירות כמו קבלת הצעת טרייד-אין לרכב הישן, העלאת מסמכים לרכישת רכב חדש, איתור סניפים ועוד.
כל הזכויות שמורות לחברת קפיטל מוטורס בע"מ - 2021