רכב במימון מלא, האם כדאי?

02/03/2019
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חלק מקבוצות הרכב המתקדמות בישראל, כמו למשל 'קפיטל מוטורס' מציעות לאחרונה רכישת רכב חדש במימון מלא. כלומר, הצרכן אינו מחויב לשים על השולחן מקדמה שמנה באף שלב בקנייה, ומהרגע הראשון הוא מסתפק בתשלום חודשי קבוע, שבמקרים מסוימים ניתן לשלם לאורך 100 חודשים (!). עכשיו נשאלת השאלה, האם זה כדאי?

רכבים חדשים מעולם לא היו נגישים יותר

חשוב לציין, אין מתנות חינם בעולם הרכב. רכב במימון מלא זה סידור נהדר, אבל בחשבון הכולל יש לו משמעות כספית. מימון מלא לרכב זה בעצם לקיחת הלוואה וכמו כל הלוואה משלמים עליה ריבית ולכן התשובה לשאלה – "האם זה כדאי" אינה מוחלטת ותלויה במצבו של הצרכן.

רכב במימון מלא

אם יש לכם אפשרות כלכלית להוציא את הסכום בבת אחת בלי להיכנס לחריגה בחשבון ובלי ש'תרגישו' את ההוצאה הזו במקום אחר, כנראה שלא כדאי לכם לקחת מימון מלא לרכב, כי בחשבון הכולל תשלמו יותר.

אבל, אם אין לכם יכולת לגייס סכום התחלתי משמעותי, אבל יש לכם יכולת לשלם תשלום חודשי קבוע, הסידור הזה יכול להתגלות כמתאים ומשתלם עבורכם, למרות שבחשבון הכולל תשלמו יותר.

למעשה, עבור רבים מימון מלא לרכב זו האופציה הריאלית היחידה להגשים את חלום המכונית החדשה.

גמישות מלאה לאורך כל הדרך

כדאי לציין שיש הרבה גורמים בישראל שיציעו לכם 'מימון מלא לרכב'. השחקנים במגרש הזה רבים. מומלץ לקרוא את הטיפים השימושיים ללקיחת רכב במימון מלא ללא מקדמה. הבנקים תמיד ישמחו למכור לכם כל הלוואה בכיסוי כזה או אחר; חברות האשראי וגורמים חוץ-בנקאיים אחרים בתחום הפיננסיים גם ישמחו 'למכור לכם כסף' לכל מטרה; וגם קבוצות רכב מסוימות יציעו לכם 'מימון מלא לרכב'.

רכב במימון מלא

רכב במימון מלא

בנקודה זו חשוב להבין שלא כל מי שמציע לכם 'מימון מלא לרכב' מציע לכם את אותו מוצר. תנאי ההחזר, הריביות ובעיקר שאלת הבעלות על הרכב עלולים לתעתע. הרבה קבוצות רכב יציעו לכם 'מימון מלא לרכב' אבל בעצם ימכרו לכם עסקת רכב בו הרכב לא באמת שלכם.

גורמים אחרים יסכימו להעניק לכם מימון מלא לרכישה, אבל בחינה של האותיות הקטנות תגלה שעד סיום ההחזר הכספי המלא, הרכב בעצם משועבד לגוף המלווה, כך שהבעלות שלכם מותנית ואתם מנועים מלמכור את הרכב ולממש אותו כלכלית – וזה במידה רבה מוציא את העוקץ מהעובדה שאתם 'הבעלים' של הרכב.

על רקע זה שווה לבדוק את מסלולי המימון ש'קפיטל מוטורס' מציעה. בשונה מגורמים אחרים בענף הרכב 'קפיטל מוטורס' לא מתנה את המימון בשעבוד ובכך היא מאפשרת לכם הרבה יותר גמישות. בנוסף, 'קפיטל מוטורס' מאפשרת לכם למחזר את הרכב בכל שלב ולהשתדרג במודל חדש יותר, כאשר היא מתחייבת לקחת מכם את הרכב שרכשתם ממנה במחיר מחירון.

הריבית הכי נמוכה בשוק הרכב

בנוסף, 'קפיטל מוטורס' מציגה את תכניות המימון בעלות הריבית הכי נמוכה בענף. זה כבר פקטור מאוד משמעותי עבור מי שמעוניין לרכוש רכב במימון מלא. ההמלצה היא כמובן לערוך סקר שוק, אך הניסיון המצטבר מצביע על כך שבמרבית המקרים הצעת הריבית של 'קפיטל מוטורס' תהיה הזולה והמשתלמת ביותר וזו נקודה ששווה לכם תמיד לזכור.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו

נציגי קפיטל מוטורס זמינים תמיד לשירותיכם.
האפליקציה של קפיטל מוטורס
האפליקציה זמינה לכולם ומאפשרת מגוון פעולות מהירות כמו קבלת הצעת טרייד-אין לרכב הישן, העלאת מסמכים לרכישת רכב חדש, איתור סניפים ועוד.
כל הזכויות שמורות לחברת קפיטל מוטורס בע"מ - 2021