פיג'ו 3008 1.2 אקטיב בדרך להשוואה...

קפיטל מוטורס - גישה מהירה

השכרת רכב לחתונה

השכרת רכב לחתונה: הגיע הזמן לחלום ובגדול!

אם יש חוויה אחת בחיים שלא כדאי לחסוך בה זהו יום החתונה שלכם! חוויה של פעם בחיים עם כל המשפחה והחברים שהגיעו לשמוח יחד איתכם ביום המאושר בחייכם. דמיינו לרגע, מה הדבר שיכול לגרום לכם להרגיש כמו מלך ומלכה אמיתיים? החל מרגע היציאה מהבית ועד לכניסה לחופה, הדבר שייתן לכם את ההרגשה שכל היום הזה נועד למטרה אחת – לגרום לכם לא להוריד את החיוך מהפנים לאורך כל היום. ניחשתם נכון! השכרת רכב יוקרתי לחתונה בליווי צמוד!

אז נכון, זוגות רבים טרודים כל הזמן בכל מה שקשור לבחירת האולם וכל השירותים השונים מסביב, אבל לא רבים יודעים שבחירת הרכב שבו הם נוסעים במהלך היום הוא אחד הדברים החשובים והמשפיעים ביותר על שמחת החתן והכלה ביום כלולותיהם.

השכרת רכב לחתונה נהפך לאטרקציה פופולארית מאוד בשנים האחרונות בשל הקלות והפשטות שבה ניתן להשכיר, שימוש ברכב יוקרתי משפיע באופן דרמטי על אושרם של בני הזוג ביום החתונה והוא אחד הדברים העיקריים שנשארים בזיכרון המשותף מהיום המאושר בחייהם ועל זה אי אפשר לוותר!

איך תהפכו את היום החשוב בחייכם למושלם?

ברגעים שלפני ההגעה לאולם, אם זה בסלון הכלות, בלבישת חליפת החתן ובעיקר ביום הצילומים, אתם נמצאים יחד עם עצמכם ועם החברים הקרובים אליכם ביותר, זהו הזמן האינטימי והמרגש שעוד נשאר לכם ביחד שהולך להסתיים מהר מאוד מרגע כניסתכם לאולם, על מנת לחוות את אותה הרגשה מיוחדת אתם חייבים רכב מיוחד, יוקרתי וחדשני, כזה שישרת אתכם כמו מלכים, יפנק אתכם עם נהג צמוד ושלל פינוקים נלווים וייתן לכם את ההרגשה שכל היום הזה נועד למטרה אחת ויחידה – לתת לכם להרגיש שזה באמת היום שלכם!

אז למה השכרת רכב יוקרתי לחתונה באמת מבדילה אתכם מזוגות אחרים? הנה כמה דוגמאות שימחישו לכם עד כמה רכב שכזה יגרום לכם ליהנות מיום מלהיב שישדרג את המזל שלכם להמשך חייכם המשותפים:

שדרוג ענק בתוספת קטנה: זה משתלם לכם כלכלית

עם כל ההוצאות שאתם נאלצים להוציא על ארגון החתונה, ההוצאה שעליכם להוציא על השכרת רכב יוקרתי היא שולית בהשוואה לשאר ההוצאות, אבל הרווח, העושר, האושר וההנאה שתפיקו ממה שרכב יוקרה שילווה אתכם לאורך כל היום ייתן לכם הוא עצום, החל מבוקר יום החתונה שבו החתן נכנס לרכב עם כל הפינוקים, נהג שמחכה לו ופותח עבורו את הדלת, ההגעה לסלון הכלות ברכב וצילום יציאת החתן מהרכב, הנסיעה המשותפת ברכב יוקרתי לאתר הצילומים, צילום עם הרכב  ופתיחת הדלת על ידי נהג צמוד שמוריד אתכם בכניסה וביציאה לכל מקום, כל אלו הם רק חלק מהחוויות שתעברו שלא יכולים להגיע לאותה רמת התרגשות כפי שרכב יוקרתי יכול לספק לכם.  

התוספות הקטנות שעושות את הכול

אין ספק שיום חתונה שמתחיל בכניסה מושלמת לאחד מרכבי היוקרה שלנו הוא דבר של פעם בחיים, אבל אם אתם מעוניינים לקבל את כל הטיפול המפנק אנחנו מדברים כאן על טיפול של אח”מים.

נהג צמוד: מרגע הכניסה לרכב, המשך לאורך כל היום ועד לכניסה לחופה אתם מקבלים טיפול אישי עם נהג מקצועי, צמוד, שלא יניח לכם לצאת ולהיכנס לרכב בלי לפתוח או לסגור לכם אותה, ביום הזה הנהג כולו שלכם וייהנה לשרת אתכם ביום המאושר.

הפינוקים עלינו: רוצים ליהנות? ואיך אפשר שלא ליהנות בלי כמה פינוקים לאורך כל היום הזה? אנחנו דואגים לכם לכל הדברים הקטנים שיעשו לכם את היום. החל מקישוטים לרכב ועד שתייה קלה וכיבודים.

בשורה התחתונה

זוגות רבים מנסים לחסוך בהוצאות החתונה שלהם אך אינם מבינים שבדברים מסוימים כמו השכרת רכב יוקרתי ליום אחד בהחלט כדאי להוציא כסף ולחסוך אותו במקום אחר. אם אתם מעוניינים ליהנות מחוויה עשירה ומלהיבה שתגרום לכם להרגיש שזהו היום המוצלח בחייכם, אין ספק שהשכרת רכב לחתונה היא הבחירה הטובה מכולן. מזל טוב!

 

 

מעוניין ב- השכרת רכב לחתונה

מלאו את הטופס מטה וקבלו שיחת ייעוץ חינם עם נציגי השירות שלנו

כניסה לאזור משתמש
על מנת להכנס לאזור האישי עליכם להזין את מספר הטלפון הנייד שלכם,
לאחר הזנת המספר תקבלו קוד אימות לצורך אימות זהותכם.
הקלד את הקוד שנשלח אלייך מקפיטל מוטורס
אם לא קיבלת כזה, נסה לשלוח סמס שוב
ברוכים הבאים לקפיטל מוטורס!
עכשיו רק נשאר לנו להכיר טוב יותר :)