מאמרים

ייבוא אישי

קפיטל מוטורס - ייבוא אישי ​​ייבוא אישי של רכב הוא למעשה רכישה ישירה של רכב בחו"ל, והבאתו לישראל באופן עצמאי. כיום, מדינת ישראל מאפשרת לכל אחד להביא ארצה רכבים במסגרת ייבוא אישי. מדובר בהזדמנות של ממש, בעיקר בתחום מכוניות היוקרה. ייבוא אישי מאפשר לכם להביא לישראל מגוון כלי רכב, לרבות רכבים אשר כלל אינם משווקים בסוכנויות הרכב של היבואנים הרשמיים. הדברים נכונים גם מבחינת רמות שונות של אבזור או דגמים שאינם "עולים לישראל" באופן סדיר. ייבוא אישי הוא הפיתרון המושלם עבור מי שמחפש רכב יוקרה אך מעוניין לחסוך את עלויותיו המוגזמות של התיווך.
כאשר אנו מדברים על ייבוא אישי בישראל, אנו עוסקים בעיקר ברכבי יוקרה שמחיריהם עולים על 250,000 שקלים. מרבית הרכבים המגיעים לישראל במסגרת ייבוא אישי הם רכבי יד שנייה, במצב טוב ועם קילומטראז' נמוך.
כיום, המדינה בעצמה מעודדת ייבוא אישי של רכבים. בשנים האחרונות, משרד התחבורה פעל באמצעים רבים בכדי להקל על ייבוא אישי לישראל. בין השאר, משרד התחבורה העניק אישורי ייבוא רבים, קיצר באופן משמעותי את הבירוקרטיה, הפריט את בדיקות הרכב (לשם קבלת רישוי), והאיץ את זמני קבלת האישורים הנוספים. פעולותיו של משרד התחבורה היו בעקבות וועדה מיוחדת בראשות פרופ' ירון זליכה שמונתה על ידי שר התחבורה. וועדת זליכה המליצה על שורת הקלות לתחום הייבוא האישי בישראל. כעת, התוצאות נראות בשטח. שר התחבורה בירך את הוועדה על מסקנותיה ואף החל לפעול ליישומן בפועל.
אם גם אתם חושבים על ייבוא אישי, אתם בהחלט לא לבד. מדי שנה, מגיעות ארצה בין 3,000 ל-4,000 מכוניות יוקרה בייבוא אישי. כאמור, בעקבות הרפורמות הרבות בתחום, והמודעות ההולכת וגוברת מבחינת יתרונות ייבוא אישי בישראל, המגמה רק מתרחבת.

ייבוא אישי של מכונית יוקרה? קפיטל מוטורס עושה את זה ביחד אתכם.
ייבוא אישי אמנם פתוח בפני כל אזרח ישראלי, אך לא מדובר בעניין של מה בכך. למעשה, תהליך הייבוא כרוך במסכת ארוכה ולא פשוטה כלל של טפסים, מיסים, אישורים, אגרות ועוד. זאת עוד לפני שמצאתם את הרכב המתאים והחלטתם על הבאתו ארצה. חוששים? אל דאגה! אם אתם רוצים לייבא לישראל רכב יוקרה, "קפיטל מוטורוס" תשמח לעמוד לימינכם.
ב"קפיטל מוטורס", אנו נעניק לכם ייעוץ אישי ומקצועי. החל משלב בחירת הרכב, דרך ההתנהלות מול הגורמים השונים (רשויות המס, עמילות מכס, משרד התחבורה, היבואנים הרשמיים, חברות הובלה, הסוכנות בחו"ל) ועד לקבלת המפתחות.
ב"קפיטל מוטורס", אנו מסייעים לבחור רכב מתאים מבחינת צרכים ותקציב, וכן מספקים מענה מקצועי והסבר מפורט בכל הנוגע לרמות אבזור ומפרט טכני. בנוסף, לקוחות "קפיטל מוטורס" נהנים גם מתוכניות מימון בנקאיות אשר מאפשרות קבלת מימון של עד 60% לרכב בייבוא אישי, וכמובן שירות טרייד-אין עתידי לכל סוג רכב.

לקבלת הצעות מחיר וקביעת פגישה ניתן לפנות לנציגי המכירות שלנו:
טלפון: 03-6485880
פקס:  03-6485887

חיפוש רכבים:

פרטי
משפחתי
מנהלים
מיניוואן
ג'יפ
טנדר
מסחרי
יוקרה

החזר חודשי:

500
  • 500
  • 750
  • 1000
  • 1500
  • 2000+
2000+
  • 750
  • 1000
  • 1500
  • 2000+
ש"ח בחודש
מבחר דגמים:
קבע פגישה: