מאמרים

רכב חדש

הגיע הזמן לקנות רכב חדש רכב חדש, הוא חלומו של כל נהג! ריח הניילונים, מד הקילומטרז' אשר מורה על האפס, המראה הבוהק כאשר אין ולו השריטה הקטנה ביותר בפח. כל אלו ועוד מפתים ומעוררים את החשק ברכב חדש וריחני. אף על פי כן, לרוב משיקולים כלכליים, אנשים נוטים לקנות רכבים משומשים בכדי לחסוך ולחיות בהתאם להכנסתם. לעיתים, צעד זה עלול להיות טעות מצערת כיוון שבחישוב הכולל רכב משומש כלל אינו חוסך כסף לבעליו, חשוב לזכור כי קניית רכב, היא איננה נכס אלא השקעה ולכן צריך לבחון את כלל האפשרויות המוצעות בשוק בכדי למצוא את זו המשתלמת ביותר.
 
מהם היתרונות של רכב חדש ?  
קניית רכב חדש טומנת בחובה יתרונות רבים ביניהם:
שקט נפשי – רכבים משומשים, נוטים לקילקולים רבים כתוצאה מהבלאי וההיסטוריה של הרכב. בעת הקנייה הקונה אינו יודע באופן מוחלט מהו מצבו של הרכב אפילו לאחר בדיקה. היעדר השקיפות הזו בעת הקנייה מובילה במקרים רבים לקניית חתול בשק אשר הטיפול בו גוזל כסף ומשאבים רבים. על כן, קניית רכב חדש מעניקה לקונה תחושת שקט, ביטחון ואחריות כי הוא מקבל תמורה מלאה לכספו.
חסכון בדלק – רכבים חדשים, לרוב, צורכים פחות דלק מרכבים משומשים. יתרה מכך, אלו החדשים נוטים לזהם פחות את הסביבה ולפלוט פחות גזים רעילים לאוויר. לכן, השימוש ברכבים שכאלו ירוק וסביבתי יותר.  
חווית הנסיעה והשימוש – ברכב חדש, קיימת האפשרות לבחור את הגימורים והמפרט המדויק של הרכב כך שיתאים באופן מלא לרצונותיו של הקונה, יתרה מכך חווית הנהיגה עצמה ברכב חדש, לרוב, מפנקת יותר ומהנה יותר. ככל שהמנוע רענן יותר, כך ביצועיו טובים יותר. אי לכך, מכוניות חדשות מפגינות ביצועים טובים יותר.
בטיחות – ככל שהרכב חדש יותר הוא בטיחותי יותר, הן כתוצאה מאיכות ותקינות הבלמים והן כחלק משיפורים טכנולוגיים תמידיים בתכנון ועיצוב הרכבים כחלק מהחתירה לבטיחות גבוהה.
 
"קפיטליס" - מהפכת המימון
כאמור, כולם היו שמחים לנהוג ברכב חדש, אולם משיקולים כלכליים, לרוב, נמנעים מכך. הגיע הזמן להכיר את שיטת המימון המהפכנית "קפיטליס" מבית "קפיטל מוטורס". באמצעות "קפיטליס" ניתן לקבל 100% מימון לקניית רכב חדש בפריסת תשלומים נוחה, כאשר לאחר 36 חודשים יש לבחור בין לקנות את הרכב, לבין ביצוע טרייד אין לרכב חדש נוסף! במקום להחליף רכב משומש במשומש, השיטה המהפכנית הזו מאפשרת להחליף את הרכב אחת לשלוש שנים לכל סוג רכב חדש ולהנות לאורך זמן מאחריות יצרן, היעדר טיפולים, חווית נסיעה ובטיחות.
 
קפיטל מוטורס – צאו לדרך !
חברת קפיטל מוטורס אשר הוקמה בשנת 2004, החלה את דרכה בעיקר בתחום הייבוא האישי של רכבי יוקרה ומכירת רכבים חדשים. בשנת 2008, החלו להציע אפשרויות מימון שונות ומגוונות ולאחרונה, החלו לשווק את תוכנית המימון הפרטית "קפיטליס" אשר מאפשרת לכל אחד לצאת לדרך חדשה ולקנות רכב חדש "מהניילונים", ובכך להנות מכל היתרונות במחיר משתלם ותנאים יוצאי דופן!
הצטרפו לקהל הלקוחות של "קפיטל מוטורס" וצאו לדרך חדשה, ברכב חדש - עוד היום! 

חיפוש רכבים:

פרטי
משפחתי
מנהלים
מיניוואן
ג'יפ
טנדר
מסחרי
יוקרה

החזר חודשי:

500
  • 500
  • 750
  • 1000
  • 1500
  • 2000+
2000+
  • 750
  • 1000
  • 1500
  • 2000+
ש"ח בחודש
מבחר דגמים:
קבע פגישה: